Odstranění vrásek pomocí kyseliny hyaluronové
Výplně kyselinou hyaluronovou
Vyhlazení vrásek

Výplně vrásek


Výplně kyselinou hyaluronovou (HA)

Výplně HA - Revitrane HA 20 "Skin Booster"

Výplně rtů HA

Objemové, tvarující výplně HA - připravujeme

Redukce kruhů pod očima HA

Aplikace BOTULOTOXINU - připravujeme


Jak pleti navrátit mladší vzhled? Trápí Vás vrásky, rýhy, nerovnosti a ztracený objem na obličeji? Naše lékařka si s nimi poradí. Aplikuje výplně na bázi kyseliny hyaluronové, modeluje nedokonalosti obličeje a obnovuje jeho kontury. Vyhýbáme se nekvalitním materiálům. Přijďte se k nám zdarma poradit.

Šetrné a efektivní omlazení nabízí vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou (HA). Dermální výplně HA je pro tělo přirozenou látkou, která je klíčová pro omlazení, regeneraci, hydrataci, pružnost a zdraví pleti.


Tuto látku máme v těle všichni. Jak stárneme, postupně jí však ubývá. Můžeme ji bezpečně využít v podobě čirého gelu k vyhlazení vrásek i k ošetření drobných vpadlých jizviček v obličeji. Velmi často se kyselina hyaluronová používá také k šetrnému zvětšení rtů, dodání objemu vpadlých tváří, modelaci lícních kostí, nosu, brady nebo zdvihu tváří či koutků úst. Ošetření kyselinou hyaluronovou je možné, někdy i nezbytné, zkombinovat s aplikací botulotoxinu.

Výplň HA dodává obličeji hmotu na vyplnění, botulotoxin se naváže na sval (sval vytváří pohyb)a zklidní nebo zamezí pohybu svalu (např. aby se vyplň HA z vrásky nevymačkala).

Výsledek aplikace přetrvává podle povahy ošetření, hustoty výplně a rychlosti metabolismu (8 až 18 měsíců).


Co aplikací kyseliny hyaluronové získáte?

 • okamžitý efekt výplní, ošetření trvá jen pár minut a změnu vidíte ihned
 • aplikace látky tělu vlastní (alergie na HA je velmi výjimečná)
 • minimální bolestivost (na ošetřované místo se nanese anestetická mast a používáme i výplně obsahující anestetikum)
 • klademe důraz na přirozenost, výsledek je svěží a přirozený

Aplikace kyseliny hyaluronové řeší:

 • vrásky okolo nosu a očí Vrásky mezi obočím (většinou v kombinaci s botulotoxinem)
 • vrásky vedoucí od nosu ke koutkům úst (tzv. nosoretní rýhy)
 • vrásky kolem horního rtu
 • úzké rty a pokleslé ústní koutky, rty s nevýraznou konturou, nesouměrné rty, modelaci rtů
 • asymetrii obličeje, dodání objemu tváří, modelaci lícních kostí, brady (ustupující brada) a nosu
 • povadlé kontury obličeje
 • omlazení pleti, unavenou pokožku ztrácející pružnost
 • korekci jizev, vpadlé jizvy

Látku aplikujeme šetrně

Výplň aplikuje lékař pomocí tenoučké jehly nebo kanylkou. Po pár minutách je hotovo a vy se můžete vrátit k běžným aktivitám, kromě cvičení nebo jiného aktivního odpočinku, sauny, solária, kosmetiky, masáží nebo návštěvy u stomatologa . První účinek látky uvidíte ihned po ošetření. Kyselina hyaluronová v kůži pracuje postupně podle typu ošetření a výplně. Někdy na sebe váže vodu a tak se efekt procedury do 2 týdnů ještě navýší, jindy vznikne otok nebo je nutné vyčkat, až se výplň ustálí (sedne si) a konečný efekt vidíte po několika dnech.


Po aplikaci dermální výplně je nutné omezit mimiku obličeje na 24 hodin

24 hodin ošetřené místo nemačkejte, nemasírujte a mimicky nenamáhejte. Není vhodné velmi teplé prostředí a vše, co Vám zrychluje metabolismus. Dále není vhodné po ošetření odjet na kole (infikace vpichu). Po 12 hodinách můžete na tvář nanést make-up. Alespoň 3 dny po proceduře nechoďte na kosmetické ošetření, na obličejové masáže a 2 týdny neplánujte ani návštěvu zubaře. Někdy se může stát, že se na tváři po proceduře objeví zarudnutí, otok nebo malé modřinky. Obojí však do pár dnů z pleti vymizí.


Na konzultaci obvykle ihned navazuje samotné ošetření

Před procedurou obvykle není potřeba žádné vyšetření. Ve většině případů je konzultace spojená se samotným ošetřením. Při konzultaci lékaři řeknete jaká je vaše představa o výsledku ošetření. Společně tedy určíte oblasti, ve kterých chcete procedurou omladit a zkrášlit.


Podle ošetřované lokality lékař aplikuje botulotoxin nebo kyselinou hyaluronovou. Botulotoxinem se nejčastěji ošetřují mimické vrásky (na čele, nad kořenem nosu, vějířky kolem očí) nebo nevhodná mimika brady, úst popř. uvolnění silných svalů. Kyselina hyaluronová se používá především k ošetření povislých koutků, nosoretních rýh a drobných vrásek nad horním rtem. Často ji aplikujeme také přímo do rtu, abychom mu dodali na objemu, a nakonec výplně aplikujeme třeba i pod oči nebo je používáme k celkovému dotvarování obličeje. Ošetření botulotoxinem a kyselinou hyaluronovou kombinujeme.


Samotná procedura trvá 15–30 minut

Aplikace obou látek vám může být lehce nepříjemná. Během ošetření proto dané místo průběžně ledujeme chladivými sáčky. V případě aplikace kyseliny hyaluronové se ošetřovaná oblast znecitliví anestetickým krémem a některé výplně obsahují lidokain – lokální anestetikum. Díky tomu se pro vás ošetření stane komfortnějším. Procedura se provádí buď tenkou jehlou, nebo kanylkou. Většinou zabere aplikace okolo 15–30 minut.


Výsledky se dostavují velmi brzy

Účinek kyseliny hyaluronové na sobě uvidíte okamžitě. Efekt ošetření se ustálí do dvou týdnů a přetrvává 8 až 18 měsíců. Po aplikaci botulotoxinu se výsledek dostaví do 3–15 dní a v průběhu dalšího týdne bude rovněž dál narůstat. Maxima dosáhne zhruba po 14 dnech, přetrvává 3 až 6 měsíců. Pokud se v případě vrásek nad kořenem nosu (glabela) kombinuje botulotoxin a výplň HA, efekt přetrvává 12 měsíců, protože výplň zpevní a zafixuje aplikaci botulotoxinu, který zamezí stahování svalu.


Drobné průvodní potíže rychle vymizí

Po proceduře může dojít k lehkému zarudnutí, k mírnému otoku nebo ke zvýšené citlivosti v ošetřované oblasti. Někomu se také poblíž místa vpichu objeví drobná modřinka. Z těchto drobných nežádoucích efektů však nemusíte mít obavu, velmi brzy vymizí.


Jak se chovat po aplikaci botulotoxinu?

 • První 4 hodiny po ošetření se nepředklánějte, nelehejte si a maximálně zapojujte ovlivněné mimické svaly!
 • První 2 dny se vyhněte namáhavějším fyzickým aktivitám a příliš vysokým teplotám – sauně, soláriu a opalování.
 • O týden odložte návštěvu kosmetičky.

Jak se chovat po aplikaci výplní?

 • Po aplikaci dermální výplně je nutné omezit mimiku obličeje na 24 hodin.
 • 24 hodin ošetřené místo nemačkejte, nemasírujte a mimicky nenamáhejte.
 • Není vhodné velmi teplé prostředí a vše, co Vám zrychluje metabolismus.
 • Dále není vhodné po ošetření odjet na kole (infikace vpichu).
 • Po 12 hodinách můžete na tvář nanést make-up.
 • Alespoň 3 dny po proceduře nechoďte na kosmetické ošetření, na obličejové masáže a 2 týdny neplánujte ani návštěvu zubaře.

Kontrola po ošetření není nutná, komplikace se neobjevují

Po aplikaci botulotoxinu ani kyseliny hyaluronové na kontrolu k lékaři nemusíte, pokud jste se zákrokem spokojená. Komplikace se vyskytují minimálně. Po aplikaci botulotoxinu se mohou velmi vzácně objevit bolesti hlavy, chvilková slabost nebo příznaky podobné chřipce. Zcela výjimečně můžete cítit těžká víčka nebo obočí. Pokud máte pocit, že svalová partie, který byla ošetřena botulotoxinem ještě potřebuje „doladit“, je vhodné připíchnout botulotoxin do 30ti dnů od prvního zákroku (u nás v rámci ceny). Po aplikaci kyseliny hyaluronové je pak ze všeho nejdůležitější ošetřované místo nijak nemačkat, aby nedošlo k posunu výplně.


Jaké jsou kontraindikace pro obě ošetření

Aplikaci botulotoxinu neprovádíme těhotným a kojícím ženám. Kyselinu hyaluronovou vám ale aplikovat můžeme. Také neošetřujeme klienty při akutním onemocněním kůže – s oparem či ekzémem.


V Estetickém a Laserovém centru používáme dermální výplně HA v těchto preparátech značek:
 • Aliaxin (EV, GP, FL, SR)
 • Dermalax
 • Saypha Volume
 • Revitrane HA20 Skinbooster
 • Restylan
 • Amalian

Přijďte na nezávaznou konzultaci - tel. poradna 777 137 585.

Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk