Bezbolestná trvalá epilace laserem
Laserová trvalá epilace

Laserová trvalá epilace

Trvalé odstranění chloupků bezbolestně v Táboře a Českých Budějovicích diodovým laserem Trvalé odstranění chloupků bezbolestně v Táboře a Českých Budějovicích diodovým laserem Trvalé odstranění chloupků bezbolestně v Táboře a Českých Budějovicích

Chcete se pracně holit, mít pupínky nebo se depilovat vosky? Určitě ne! Trvalý a rychlý způsob likvidace chloupků je laser. Epilace laserem zlikviduje vlasové cibulky kdekoliv na těle a chloupky tak odstraní natrvalo.


Jak zůstat navždy hladká pomocí laseru?

Na trvalou epilaci se používají různé druhy laserů. Praxe nám ukázala, že nejefektivnější jsou lasery s vlnovou délkou 755 až 810 nanometrů. Takový paprsek přímo zasáhne pigment v cibulce chloupku. Pokud si však představujete, že vám bude stačit jedno ošetření a budete mít klid navždy, těšíte se předčasně. Epilace se nedá dělat najednou, protože laser zasahuje chloupek jen v aktivní růstové fázi, nikoli tehdy, když je v klidu nebo vypadává. Během jednoho zákroku můžeme tedy epilovat jen jisté procento chloupků. Počet ošetření závisí na typu pleti, barvě a hustotě chloupků, na partii, kterou si chcete dát vyhladit. V průměru jich bývá čtyři až osm. Po prvním zákroku počkáte 6 - 8 týdnů a pak přijdete na další.


V našem studiu používáme dva různé druhy výkonných laserů


Přístroj zachytí na jeden impuls plochu jednoho čtverečního centimetru. Nemějte strach, že v laserovém centru strávíte celý den. Epilace horního rtu zabere asi10 minut, brada také, nohy, bikiny od půlhodiny do hodiny, závisí to na velikosti ošetřované plochy a počtu chloupků. Nemusíte se bát ani bolesti. Samozřejmě, některé partie jsou citlivější, například horní ret či bikiny. Oba naše lasery mají vlastní chlazení, které v momentě, kdy vystřelí paprsek, pokožku i podchladí. Diodový i alexandritový laser je uzpůsoben více fototypům pleti a barvám chloupků, od tmavých po blond a zrzavé. Nejlépe se odstraňují černé, nejhůře světlé až bílé chloupky originálních blondýn, protože obsahují málo pigmentu. Světlovláska proto musí absolvovat více zákroků než tmavovlásky. Jediné chloupky, co se laserem nedají odstranit vůbec, jsou šedé. Pigment v nich totiž zcela chybí. Na epilaci šedivých chloupků používáme jinou technologii viz. náš WEB.


Výhodou laserové epilace je, že chloupků se postupně zbavíte, a ty, co vám zůstanou, budou růst pomaleji a budou jemnější a bledší. Kromě toho se vyhnete folikulitidě, zánětu vlasového váčku, který vzniká při vytrhávání pinzetou a holení žiletkou. Ženy, které si odstraňují chloupky nad horním rtem vosky, si často stěžují na alergii i na nepěkné flíčky, které se objeví, když vyjdou ven na slunce. I v takovém případě je lepší dát si citlivou partii ošetřit laserem. Laserovou epilaci na nohou si můžete dát udělat, i když máte křečové žíly.


Jak funguje laser na epilaci chloupků?

Epilační laser funguje na principu selektivní fototermolýzy, tj. absorpce světelné energie laseru melaninem ve folikulu chloupku. Světelná energie se zde mění na energii tepelnou, která denaturuje (zničí) vyživující struktury folikulu. V důsledku větší koncentrace melaninu ve folikulu chloupku než v ostatních tkáních dojde k výrazně většímu zahřátí folikulu než okolní tkáně, a tím k jeho trvalému odstranění.


Před ošetřením:

 • Chloupky se NESMÍ 5-6 týdnů před ošetřením vytrhávat. Lze je pouze holit nebo stříhat. Vlasová cibulka musí být dokonale zregenerovaná, aby ošetření bylo efektivní.
 • Před ošetřením je nutné ošetřovanou lokalitu důkladně oholit. Nejlépe v den ošetření nebo max. večer před ošetřením.
 • 14 dní před zákrokem se nesmíte opalovat (ani v soláriu), aby po ošetření nedošlo k vytvoření pigmentových skvrn.
 • Těsně před ošetřením je potřeba očistit pokožku, aby se odstranily parfémy, kosmetika a veškeré krémy.

Po ošetření:

 • Může se objevit lehká zarudlost v místě ošetření, záleží na ošetřované lokalitě a citlivosti pokožky.
 • 14 dní po zákroku se nesmíte opalovat (ani v soláriu), aby po ošetření nedošlo k vytvoření pigmentových skvrn. Pokud tomu po ošetření nelze zabránit, tak použijte ochranný krém UV 50 nebo ošetřenou oblast důkladně zakryjte.
 • Chloupky nadále odholovat nebo stříhat dle potřeby, NESMÍ být trhány ani depilovány krémy.
 • V den ošetření nedoporučujeme sport, saunu atd. - možný výskyt vyrážky.
 • Nekonzumovat doplňky stravy nebo čaje obsahující třezalku.

Soprano XLi - diodový laser (810nm)

Je laser pro trvalou epilaci od firmy Alma Lasers, který umožňuje nastavení unikátního režimu, ve kterém je emitovaný puls kombinací dvou diskrétních pulsů. První dlouhý nízkonapěťový puls tkáň ohřeje, ale nikoli až do bodu termální destrukce. Druhý krátký puls je také nízkonapěťový, ale v kombinaci s prvním pulsem je dosaženo dostatečné energie k efektivnímu zničení chloupků a okolních buněk způsobujících jeho nový růst.

Použití nejmodernější technologie umožňuje také ošetření v pohybu IN MOTION - aplikace probíhá plynulým pohybem po ošetřované oblasti. Pro zajištění maximálního pohodlí klienta se používá gel a dvojitý chladící mechanizmus -kontaktní chlazení pokožky prostřednictvím chlazeného safírového hrotu a integrovaný adaptér pro externí chladící systém. Ošetření je díky této technice prakticky bezbolestné.


Výhody diodového laseru SOPRANO XLi:

 • Bezpečný a efektivní u všech typů pleti a barev chloupků mimo chloupků šedivých, které neobsahují melanin.
 • Bezbolestná technika epilace IN-Motion s dvojitým chladícím mechanizmem.
 • Epilace je vhodná pro muže i ženy v jakémkoliv věku.
 • Epilaci lze provádět v jakémkoliv ročním období.

GentleLASE - alexandritový laser (755nm)

Je špičkou mezi lasery pro trvalou epilaci od světového výrobce Candela, který oproti diodovým laserům využívá jinou technologii. Energie laserového paprsku nutná pro zničení vlasové cibulky je dopravená jednotlivými kontrolovanými silnými pulsy. Tím je ošetření alexandritovým laserem efektivnější a rychlejší. Aby nedošlo k poškození pokožky, je laser vybaven patentovaným systémem chlazení, který ošetřované místo ochladí kryogenním médiem těsně před laserovým pulsem i následně po něm.

Výhody alexandritového laseru GentLASE:

 • Bezpečný a efektivní u všech typů pleti a barev chloupků mimo chloupků šedivých, které neobsahují melanin.
 • Efektivnější a rychlejší ošetření než u diodových laserů.
 • Komfortní ošetření díky patentovanému systému chlazení - DCD Cryogen.
 • Epilace je vhodná pro muže i ženy v jakémkoliv věku.

Kontraindikace:

 • Rakovina - zejména rakovina kůže.
 • Těhotenství (včetně IVF).
 • Užívání fotosenzitivních léků nebo bylin, pro které je expozice laserovému záření kontraindikací (například antibiotika).
 • Nemoci, které jsou laserovým zářením podněcovány.
 • Dlouhodobá expozice slunci nebo umělé opalování (solárium) v průběhu 3 až 4 týdnů před ošetřením nebo po ošetření.
 • Infekce herpes simplex v ošetřované oblasti.
 • Keloidní hojení ran.
 • Křehká a suchá pokožka.
 • Hormonální nerovnováha (hormony jsou stimulovány intenzivním světlem).
 • Užívání prostředků proti srážení krve.
 • Epilepsie.
 • Poruchy srážlivosti.

Často kladené dotazy:

Kolik je potřeba ošetření?

V průměru je nutno absolvovat 4-8 ošetření, celkový počet však není možné dopředu určit. Počet ošetření se liší i podle partií těla. Na obličeji se aplikuje vyšší počet ošetření (6-8), na nohou většinou 4-6. Zbylé chloupky se ošetřují stacionárně (dotykově), aby byl zaručen úspěch.


Jaké jsou intervaly mezi jednotlivými ošetřeními?

Laserovou epilaci je nutné opakovat v předepsaných intervalech. První 4 ošetření se provádí po 4 - 8 týdnech. Další je možné prodloužit až na 12 týdnů dle růstové fáze klienta. Pokud nejsou intervaly dodrženy, tak klesá účinnost ošetření a může se zvýšit jejich celkový počet.


Funguje epilace laserem na každého?

Účinnost terapie je individuální. Závisí na lokalitě a hloubce uložení vlasové cibulky, množství pigmentu v ní obsaženém, typu a charakteru kůže, genetické dispozici a rychlosti růstu, hormonální situaci organismu atd. Až u 80% klientů je odstranění chloupků trvalé. U zbylých pacientů má ošetření dlouhodobý efekt, chloupky jsou jemné, intervaly růstu se prodlužují, ale je potřeba více návštěv než je obvyklé. Na světlé a zrzavé chloupky laser funguje se sníženou účinností. Na bílé (šedivé) a velmi světlé chloupky laser nefunguje a doporučujeme zvolit tuto METODU.


Jak ošetření probíhá?

Příklad ošetření diodovým laserem 810nm metodou IN-MOTION.Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

Odstranění celulitidy a zpevnění

Nejvhodnější kombinace metod ošetření a cvičení na odstranění celulitidy v našem studiu v Táboře.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk