Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy


Kavitace


Co je to neinvazní liposukce?

Kavitace je bezbolestná a účinná metoda odstranění tuku u problematických partií jako jsou hýždě, stehna, bříško, boky či jiné partie, a to bez chirurgických zákroků.


Kdy využít bezbolestnou liposukci?

Pokud toužíte po redukování tukové tkáně, odstranění celulitidy, na kterékoli části těla: vnější a vnitřní stehna, hýždě, oblast břicha, záda, podbradek, oblast obličeje, horní končetiny, oblast kotníků a jiné, i malé oblasti. Také pokud potřebujete odstranit a vyhladit vrásky, vypnout a omladit pokožku, léčit lipomy a rosaceu. Pak jste vhodným kandidátem pro toto ošetření.


Jak liposukce nízkofrekvenčním ultrazvukem funguje?

Náš salon využívá nejmodernější nízkofrekvenční ultrazvukovou technologii - Med Contour, která umožňuje za pomoci vakua rozbít tukové buňky nízkofrekvenčním ultrazvukem. Technologii Med Contour tvoří dvě výkonné ultrazvukové hlavice, díky kterým je dosaženo hlubšího průniku ultrazvuku do tkáně. Ultrazvukový paprsek je soustředěn přímo na tukové buňky. Vakuum umožní velice přesné a bezpečné ošetření, při čemž zanechá kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň nezměněnou. Vakuová pumpa tkáň nasaje a tím zajistí, že ultrazvuková hlavice směřuje přímo na toto místo, čímž docílíme optimálního přenosu energie do ošetřovaného místa. Tuková buňka, kterou ultrazvuk rozbije, se roztříští na mnoho malých částeček (tento děj se nazývá kavitace), které se pak dostanou přes lymfatický systém do systému vylučovacího a ten jej močovými cestami odvede z těla ven. Výsledkem je úbytek centimetrů v ošetřené oblasti i pevnější vzhled pokožky.


Jak probíhá bezbolestná liposukce?

Každému ošetření (kavitaci) předchází konzultace s naší odbornou pracovnicí, která s Vámi probere Vaši problematiku, Váš zdravotní stav a domluvíte se na partii, kde se kavitace bude provádět. Po vyplnění zdravotního dotazníku se ošetří ty partie, na kterých se bude neinvazní liposukce provádět a na kterých jste se předem domluvili. Pak následuje lymfatická masáž nezbytná pro snazší odbourávání tuku z těla. Dále přichází na řadu samotná kavitace - terapeutka nanese na ošetřovanou část těla vodivý olej a poté ošetřuje místo ultrazvukovou hlavicí s vakuem. Po kavitaci následuje moderní přístrojová lymfodrenáž. Jedná se o 30-ti minutovou drenážní masáž, která řádně rozproudí lymfatický oběh, nabudí Váš metabolismus a značně tak urychlí odbourávání tuků v těle. Na závěr následuje přeměření Vašeho úbytku dosaženého kavitací.


Je kavitace vhodná pro všechny?

Ano, kavitace je vhodná pro všechny dospělé jedince od 18 let, a to pro ženy i muže. Kavitaci nemohou podstoupit těhotné či menstruující ženy, klienti s kovovými implantáty, kardiostimulátory či klienti s vážnými zdravotními potížemi.


Je potřeba dodržovat nějaká opatření?

Ano. Několik dní před i po zákroku dodržujte pitný režim cca 2,5 až 3 litry tekutin. Vyvarujte se alkoholu, omezte kávu a černý čaj. Samozřejmostí je vyřazení tučných jídel z vašeho jídelníčku, preferujte lehčí jídla. Odchod tuků z těla trvá ještě celý týden po proceduře.


Je kavitace bolestivá?

Ne. Bezbolestná liposukce skutečně nebolí, nijak nepožkozuje kůži a ani není nutné se z ní zotavovat.


Jak dlouho bezbolestná liposukce nízkofrekvenčním ultrazvukem trvá?

Maximální délka ošetení jedné partie je 40 minut. Tato technologie umí počítat pouze čistý čas práce stroje na dané partii. Celkový čas procedury je cca 90 min. Následná lymfodrenáž trvá 30 min.


Jaký úbytek mohu očekávat a má tzv. jo-jo efekt?

Úbytek centimetrů je závislý na metabolismu daného člověka a může se pohybovat v rozmezí 3 až 8 centimetrů po jednom ošetření. Výsledek je viditelný i měřitelný ihned po zákroku. Kavitace nemá tzv. jo-jo efekt, neboť tuk se z těla odplaví.


Je kavitace bezpečná?

Ano. Zdravý člověk se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Při těžkém poškození jater a ledvin se kavitace neprovádí.


Má kavitace nějaké vedlejší účinky?

Ne. Jediným vedlejším účinkem je možnost krátkodobého lehkého zarudnutí či zahřátí kůže.


Je kavitace v našem salonu skutečně účinná?

Ano. Pracujeme pouze s nejnovějšími přístroji na světovém trhu a to se strojem italské výroby Med Contour. Je to nejúčinnější stroj na trhu a jako jediný v České republice má certifikát lékařské komory. Personál má odbornou znalost a je zkušený.


Vibrační plošina a Vacushape


Jak mám cvičit na vibrační plošině?

Při prvních hodinách cvičení na plošině Vám budeme asistovat. Pokud si nebudete jistá při samostatném cvičení jistá, můžete se na nás kdykoliv obrátit s dotazem.


Stačí mi 30 minut cvičení na PLOŠINĚ nebo VACUSHAPU?

Pokud budete docházet pravidelně 2 – 3 x týdně určitě budete mít krásné výsledky během 3 – 4 týdnů.


Lifting


Proč jít na lifting obličeje přístrojem EXILIS FACE?

Kromě toho, že se EXILISU nazývá „ český přístroj co maže vrásky“ je určitě k nezaplacení hodinku relaxovat a ještě pak vypadat mnohem lépe. Monopolární radiofrekvence společně s ultrazvukem působí na kolagenová vlákna a tělo se pak samo přirozeně bez chemie a operativních zákroků postará, aby nová kolagenová vlákna vyprodukovala.


Jak ošetření „ omlazení obličeje „ lifting probíhá?

Toto ošetření, které zaručuje omlazení, zpevnění a vyhlazení pleti je velmi příjemné. Klientce je pomocí hlavice postupně prohřívána a masírována jednotlivá problematická místa. To, že je ošetření naším přístrojem efektivní, svědčí, že mu bylo uděleno v L. A. prestižní ocenění za nejlepší produkt. Výsledek ještě podporujeme nanesením 100% kolagenového séra od firmy COLWAY a vyživující kosmetické masky.


Co když mám podbradek?

Na povolený podbradek si přístroj EXILIS troufne také. Pokud zvažujete operaci, přijďte si nejdříve podbradek zpevnit liftingovým přístrojem a třeba zjistíte, že operaci odložíte.


Dárkové poukazy


Co mám dělat, pokud potřebuji dárkový poukaz?

Zajít osobně do našeho studia v Táboře (do ČB raději objednat) a poukaz zaplatit v hotovosti. Nebo telefonicky poukaz objednat, zaplatit převodem a poukaz Vám zašleme na domluvenou poštovní adresu.
Novinky

PODZIM 2020
2020-09-24

Milé dámy, Milí pánové, zdravím Vás,

po příjemném létu přišlo příjemné babí léto a nepříjemné období zdravotních rizik.

Proto jsme přijali maximální bezpečnostní a hygienická opatření, abychom při ošetření zajistili Vaše zdraví a komfort .

(např. máme dostatečný počet lůžek i čekacích prostor, aby se klientky nebo klienti se při ošetření nepotkávali. Při cvičení
má klientka fitness jen pro sebe).

S podzimem přišel čas na ošetření LASERY !

Proto jsem pro Vás připravila příjemné akce a novinky v lékařském ošetření.

Laserová epilace (nyní akce -30%)
Laserové odstranění pigmentových skvrn a tetování
Laserové odstranění nežádoucích útvarů (hemangiom, bradavička, xantelasmata ap)
Laserová úprava očních víček
Operace očních víček
Obnova pleti (plazmaterapie, ošetření injektorem s výživou a kyselinou hyalur.)

Nesmím zapomenou na nyní velice žádanou infuzní terapii vitamínem C a zachraňování vlasů zničených stresem a sluncem.

Tato a další invazivní ošetření provádí lékař a zdravotní sestra.

Máme báječné výsledky s ošetřením aknózní a pigmentově zbarvené pleti, dále se zpevňováním pleti, tvarováním těla a holčičí fitness (VacuShape, Rolletic, Vibrační plošina, FitVib)

Spousta z nás je touto dobou unavená a bez nálady, tak si do Estetického a Laserového centra přijďte udělat radost, odpočinout si, nebo se dostat do kondice a mít ze sebe příjemný pocit.

Těšíme se, Pavlína Šimečková


POSILNĚTE SVŮJ IMUNITNÍ SYSTÉM
2020-03-12

VITAMÍN C - infuzní terapie:


  • přispívá k výraznému posílení imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, má protinádorový účinek
  • pomáhá při léčbě infekcí, snižuje míru únavy a vyčerpání
  • významně posiluje činnost nervové soustavy
  • podporuje detoxikační reakce v játrech
  • klinicky prokázané pozitivní účinky při léčbě autoimunitních onemocnění
  • usnadňuje vstřebávání železa, metabolismus tuků
  • podporuje tvorbu kolagenu
  • normalizuje funkci krevních cév, obnovu chrupavek, kůže, zamezuje krvácivosti dásní
  • rychlá, jednoduchá a nenáročná aplikace do 45 minut (nitrožilní podání)

AKCE

1x 150ml za 1190 Kč

3x 150ml za 3300 Kč


Objednávky a bližší informace na tel.:

777 137 585


VÍCE INFORMACÍ


PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
2019-11-18

Xtreme Lashes

Rozšířili jsme nabídku našich služeb v Českých Budějovicích o prodlužování řas.


Nyní za zaváděcí ceny:

Nová aplikace 850 Kč


Objednávky na tel.:

601 121 060

VÍCE INFORMACÍ


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

Botulotoxin

Prevence vzniku a odstranění mimických vrásek, odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu Dysport v Táboře a Českých Budějovicích.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk