Fitness Coffee
Colway kosmetika s kolagenem
Dermaheal
Medik 8

DOPLŇKY


FITNESS KÁVA

Žijeme rychlý život plný neustálých změn, stresu a nejistoty. To vede k nedostatku spánku, špatné výživy a tělo si žádá pomoc. Fitnes káva je zcela přírodní produkt určený k dobití organismu bez jakékoliv nutnosti upustit od vášně ke kávě. S více než 16 nejzdravějších a nejprospěšnějších složek bylin je Fitness káva navržena tak, aby tělo bylo doplněno o potřebné antioxidanty a živiny. Nemusíte se vzdát svého denního šálku lahodné kávy, aniž by vaše tělo dostalo to, co potřebuje. Fitness káva totiž obsahuje 3,5x více antioxidantů než zelený čaj.


Chcete začít žít zdravě? Nahraďte Váš pravidelný šálek kávy za 2-3 šálky FITNESS KÁVY.


COLWAY

Nově u nás ve studiu prvotřídní živý kolagen COLWAY. První kosmetický přípravek na bázi rybího kolagenu, který vykazuje objektivně zlepšující působení na pokožku. Kolagen je celkově přírodní, bez přídavku barviv, esencí a konzervačních látek. Stal se samostatným kosmetickým přípravkem a ve své lyofilizované podobě také několika procentní složkou exkluzivních krémů.


Dermaheal

Krémy Dermaheal vynikají především svou nadčasovou technologií. Jedná se o biomimetické peptidy, které obsahují a potom také o nanotechnologii, díky které jsou mnohonásobně účinnější než klasické krémy proti vráskám. Veřte či ne, u obyčejných krémů se pod pokožku nedostane více než 3% účinných látek, tedy absolutní minimum. Nanokapsle u produktů Dermaheal však do pokožky proniknou účinněji a dopraví tam až 50% všech potřebných látek. Značka Dermaheal se zabývá také vlasovými přípravky, klasickou péčí o pokožku, čištěním pleti od akné a mnohými dalšími dermatologickými problémy.


Medik8

Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy pro řešení různých kožních problémů a také speciální derma válečky. Derma válečky Medik8 svým mechanismem účinku odstraňují vrásky, strie, jizvy a dopraví účinné látky z vybraných sér až do dermis. Jehličky těchto derma válečků jsou vyrobeny z kvalitního titanu a navíc jsou z důvodu sterility a lepší efektivity pozlaceny.


DIOCHI

Firma Diochi je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy najde v jejich nabídce svůj produkt, který mu ji pomůže získat zpět.


DÁRKOVÉ POUKAZY

Obdarujte své milé originálním dárkem Vystavíme Vám dárkový poukaz na jakoukoli službu z naší nabídky. Zvolíte si výši částky, kterou chcete věnovat obdarované(mu) a příjemkyně nebo příjemce si pak sám vybere službu nebo darujete konkrétní ošetření nebo službu a částka se na poukaz neuvádí. Můžeme Vám poukaz poslat poštou a finanční částku nám poukážete na účet. Rádi Vám poukaz i dárkově zabalíme (zdarma).
Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

3D Lifting

Speciální salónní péče s přípravkem TriaBotulotoxin proti vráskám. U nás ve studiu Estetika Tábor a České Budějovice.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk