Vyhlazení vrásek
Vypnutí pleti
Omlazení obličeje

Omlazení pokožky těla


Radiofrekvence - hloubková obnova pokožky do 9 mm hloubky

Rázová vlna - hloubkové prokrvení a masáž

Mezoterapie - výživné látky a kyselina hyaluronová (HA 20 Skinbooster)

Plazma terapie - léčba vlastní krví

Plexr - odpaření nadbytečné tkáně plazmovou technologií


Vaše pokožka, nejen na obličeji, ale i na těle stárne od 25 roku života. Pomalu ubývá tvorba kolagenu a elastinu. Je důležité pleť začít „dopovat“, prokrvovat a dodávat potřebnou výživu a energii. Pokud toto období nepodchytíme včas, jsou některé změny na těle již nevratné.


Kromě aktivního pohybu, nanášení kosmetických přípravků a masáží doporučujeme hloubkové ošetření kůže. Většinou se provádí zpevňování pokožky na obličeji, krku a dekoltu, dále na pažích, břišní části, zadečku a nohou. O zpevnění pleti na obličeji jsme se již zmínili v sekci: OMLAZENÍ OBLIČEJE.


Zpevnění paží, břicha, hýždí a nohou doporučujeme řešit přístrojovým ošetřením.


Nejlepší výsledky u ošetření paží, hýždí, bříška i nohou dosahujeme radio-frekvenčním ošetřením přístrojem EXILIS (od výrobce lékařské techniky BTL), v kombinaci s rázovou vlnou (ultrazvuk Storz Medical).


Obě technologie mají společné to, že pleť je zpevňována, prokrvována a vyhlazována, protože se aktivuje kolagen a elastin a zároveň ztrácí klient na objemu.


Mezoterapie je osvědčená na zpevnění a vyživení pokožky paží a dekoltu. Podle typu pleti se buď volí hloubková výživa injektorem, nebo se povrchově řeší objem kyselinou hyaluronovou (HA 20 Skinbooster aplikovaný injektorem).


Další z řady možností jak omladit svou pokožku je metoda plazmaterapie. Jedná se o autologní metodu, využívající zdrojů vlastní krve k omlazení pokožky na různých částech těla. Růstové faktory stimulují kmenové buňky v místě aplikace a ovlivňují tak proces regenerace a zpevnění pokožky.


Plazmová technologie - Plexr se většinou používá na redukci tkáně očních víček a očního okolí, ale řešíme i dekolty.Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

Colway

Ve studiu Estetika Tábor a České Budějovice vám poradíme jak na zpomalení procesů stárnutí pokožky pomocí živého kolagenu Colway.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk