Výplně kyselinou hyaluronovou

Výplně kyselinou hyaluronovou

Mezi nejpopulárnější a nejžádanější zákroky v korektivní dematologii, používané k modelování ochablých kontur obličeje, korekci rtů, vyhlazování vrásek a rýh, případně vpáčených jizev, se řadí aplikace kyseliny hyaluronové. Tato metoda je velmi vhodná a bezpečná.

Kyselina hyaluronová, je látka tělu vlastní i přesto, že je vyrobená synteticky. Kyselina hyaluronová se postupně beze zbytku do těla vstřebává. Účinek je dlouhotrvající, ale ne stálý.

Vyrábí se mnoho druhů výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové s různou hustotou, zesíťováním, elasticitou. Např. hustý výplňový materiál modeluje hluboké a střední vrásky, jemný naopak jemné vrásky. Speciální kyselina hyaluronová se např odlišuje elasticitiou a je určena pro rty a okolí úst, další typ zase na modelaci nebo objem. Kyselina hyaluronová je složena z velkých molekul, je určena k vytvoření objemu ztraceného stárnutím obličeje, obnovení rovnováhy a symetrie obličeje.

Velkou výhodou kyseliny hyaluronové je, že je nealergenní. Kromě toho, že vyplňuje objem pleti a zvyšuje její jas, dokonale ji hydratuje, čímž působí jako prevence proti předčasnému stárnutí. Mladá pokožka je bohatá na kyselinu hyaluronovou. S věkem se jí rozložení v pokožce postupně mění, výsledkem čehož jsou charakteristické znaky stárnutí. Aplikací objemové kyseliny hyaluronové se zvyšuje objem v pokožce, čímž se tyto znaky zmírňují a zlepšuje se vzhled pacienta.


Tyto výplňové materiály aplikují pouze proškolení lékaři.


Účinek je ihned viditelný a dlouhotrvající.


Jak probíhá ošetření?

Po diagnóze Vaší pleti a konzultaci, vybere lékař přípravek, který se hodí přímo na Vás dle vašeho specifického přání. Nanese se anestetická mast a po 40ti minutách lze přistoupit k výplni vrásek nebo modelaci obličeje. Aplikace nevyžaduje dobu na zotavení, téměř hned se můžete vrátit ke svému běžnému způsobu života.


Je ošetření bolestivé?

Aplikace je velice dobře snášena, protože se používá anestetikum. Každý člověk ji vnímá jinak, pro někoho je téměř bezbolestná.


Kdy se dostaví účinek?

Účinek se dostaví okamžitě. Nečekáte ani dny nebo týdny.


Před aplikací nedoporučujeme užívat:

  • léky proti bolesti
  • léky proti srážlivosti krve
  • aspirin

Po aplikaci doporučujeme:

  • vyhýbat se extrémním teplotám po dobu sedmi dnů (vysoký chlad, UV a sluneční záření)
  • vyhýbat se tlaku na ošetřovanou oblast a sportovní námaze po dobu 3 dnů

Efekt po aplikaci se dostaví ihned (těsně po zákroku se může objevit mírný otok, který za 1-2 dny mizí). Výsledek přetrvává 8 až 12 měsíců (zpravidla 10 měsíců). Po té lze aplikaci opakovat.Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

Laserová trvalá epilace

Trvalá bezbolestná epilace pro muže i ženy naším diodovým laserem nebo alexandritovým laserem GenteLASE ve studiu v Táboře a v Českých Budějovicích.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk