Odstranění vrásek pomocí kyseliny hyaluronové
Remodelace, vypnutí, hydratace a zpevnění pokožky až na 12 měsíců s Viscodermeme.
Péče o tělo v Táboře a Českých Budějovicích
Trvalé odstranění chloupků bezbolestně v Táboře a Českých Budějovicích
Péče o tělo v Táboře a Českých Budějovicích
Lipocryo

Ošetření


Laserová trvalá epilace

Zbavte se starostí s holítky, žiletkami, epilátory, epilačními krémy a zklidňujícími balzámy. Využijte absolutní novinku v oblasti medicínského ošetření - diodový laser Soprano Xli - a nechte si zcela bezbolestně odstranit chloupky natrvalo!


Neinvazivní liposukce

Chraňte Své zdraví a nenechte do sebe “zbytečně řezat”, když Vám dnešní doba nabízí možnosti neinvazivní estetiky. Odstranění tuků neinvazivními metodami sice není tak rychlé, jako chirurgický zákrok, ale spolehlivě Vám pomůže řešit Váš konkrétní problém. V našem studiu máme několik přístrojů, přičemž každý z nich je špičkou ve svém oboru. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné procedury.


Odstranění celulitidy a zpevnění

Celulitida je hrudkovitá forma tuku, ukládající se v podkoží převážně u ženské časti populace. Celulitida se všeobecně nazývá pomerančová kůže, protože ve skutečnosti připomíná kůru pomerančů. Mnoho žen ji považuje za velký kosmetický problém. Je doslova noční můrou pro většinu žen. Celulitida je vlastně nedostatečnost metabolizmu tuků. V našem studiu Vám s tímto poblémem rádi pomůžeme.


Omlazení

Bojujte proti stárnutí! Lifting obličeje, krku a dekoltu Vám pozvedne kontury, zjemní nebo vyhladí vrásky a rozjasní pleť.


Masáže

Rozprouděte ve svém těle krev i lymfu. Budete se cítit lépe, zrychlíte svůj metabolismus a podpoříte detoxikaci ve svém těle, zlepšíte svůj oběhový systém a ulevíte si od bolesti. Nechte se hýčkat a Vaše tělo Vám za to poděkuje!


Laserová terapie

Efektivní fyzioteraeutická metoda využívající buněčné fotoaktivace zářením. Pozitivně ovlivňuje zánětlivé procesy, zvyšuje tvorbu kolagenových vláken. Doporučuje se pro léčbu akné.
Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

Ceník

Ceník ošetření a cvičení a laserové epilace masáží v Táboře a Českých Budějovicích. Ceník laserové epilace České Budějovice. Ceník laserové epilace Tábor.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk