Revitrane Skin Booster

Mezi nejnovější materiály v naší nabídce patří Revitrane HA20 skinbooster, který pomocí zasíťované kyseliny hyaluronové stimuluje obnovu pokožky, vyplňuje vrásky a dodává pleti objem.


Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace povadlé, unavené, suché pleti bez objemu. Řeší také jemné a střední vrásky. Na rozdíl od krémů a povrchových přípravků, hydratuje pleť zevnitř. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací, kouřením nebo věkem.


Co můžeme očekávat?

 • Skinbooster pleť hydratuje, omlazuje a vyplňuje zevnitř (kosmetické produkty pečují o pleť z velké části jen povrchově)
 • Viditelný výsledek aplikace přetrvává 6 až 10 měsíců (závisí to od toho, zdali kouříte, pohybujete se v horkém prostředí nebo se Vám jiným způsobem zrychluje metabolismus.)

 • Co můžeme Skinboostrem docílit?

  Skinbooster je ideální metodou pro pleť, která ztrácí svou pružnost a objem. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná nebo poškozená stresem, sluncem nebo nemocí.


  Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-ageing technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami nebo ztratil pružnost (oční okolí, okolí úst, tváře, dekolt, krk, hřbety rukou), dochází k viditelnému omlazení.


  V čem spočívá ošetření?

  Ošetření metodou Skinbooster spočívá v buď hloubkové nebo téměř povrchové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček nebo kanyly. Způsob aplikace je zvolen podle toho, jaký má být docílen výsledek (hloubková hydratace nebo povrchové získání objemu a pružnosti). Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat.

  Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

  Výhodou této metody je také skutečnost, že dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách (aplikace injektorem).


  Často se Revitran HA 20 Skinbooster kombinuje nebo míchá s plazmou získanou z vlastní krve pacienta odebrané při ošetření. Plazmaterapie je vhodná pro klentky do 60ti let.


  Ošetření metodou Skinbooster je možné provést nejen v oblasti obličeje, ale také dekoltu, krku a rukou. Ošetření je vhodné 3x opakovat po 30ti dnech, aby se co nejvíce posílil a prodloužil účinek aplikace.


  Více informací získáte v naší poradně na tel. 777 137 585.  Novinky

  DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
  2019-11-18

  Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


  Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


  Více informací na tel.:

  777 137 585


  Vyhledávání  Náhodná stránka

  uspechy

  více  
  Newsletter  VYPLŇTE!

  VYPLŇTE!

  VYPLŇTE!


  newsletter


  « zpět | nahoru | tisk