Lasocare Chromium

Lasocare Chromium

Léčebná kůra švýcarským laserem


Již od roku 2018 Vám v rámci naší odborné péče můžeme nabídnout ošetření unikátní technologií Lasocare se sondou CHROMIUM, u které je díky použití speciální optiky vysoká terapeutická účinnost i ve velkých prozařovaných hloubkách. Také proto je tato sonda optimální pro ošetření:


  • tinnitu – vadné prokrvení středního ucha (větší či menší úspěch je zaznamenám především u akutního tinitu)
  • velkých svalových skupin
  • velkých a obtížně přístupných kloubů
  • při onemocnění pohybového aparátu (kolena, lokty, ramena apod.)

V případě zájmu o ošetření či o podrobnější informace doporučujeme nejprve kontaktovat naší poradnu tel. 777 137 585.


Tinnitus a jeho léčba

Medicína rozlišuje mezi akutním tinnitem, který vznikl akutně, obvykle náhle, a chronickým tinnitem. Akutní tinnitus, zvláště pokud je sdružen s akutní ztrátou sluchu, má být vyšetřen lékařem k vyloučení případných skrytých vážných příčin. Léčba akutního tinnitu a akutní ztráty sluchu se liší podle jednotlivých států. Jestliže není zjištěna žádná specifická příčina tinnitu či náhlé ztráty sluchu, léčba obvykle spočívá ve zlepšení krevní cirkulace a lepšího okysličení tkání. Velmi často to způsobí odstranění akutního tinnitu. Dnes známe velké množství příčin, které způsobují akutní tinnitus.

Jestliže tinnitus, který se nově objevil, nevymizel, ale přetrvává po více než 6 měsíců, nazýváme ho chronickým.

Léčba tinnitu je tzv. léčbou „kauzální“ – tj. léčba, která je zaměřena na příčinu tinnitu. Jejími předpoklady jsou znalost této příčiny a existence léku či výkonu, který příčinu tinnitu a tudíž i tinnitus samotný může odstranit. V současné době neexistuje univerzální lék či lékařský zákrok, který by pacientovi odstranil tinnitus, ačkoli po celém světě probíhá několik vědeckých výzkumů a studií, které se o to snaží.

Akutní tinnitus a jeho léčba

Pokud se vám náhle objevil tinnitus, tj. slyšíte pískání, šumění, hučení či jakýkoli jiný nepříjemný zvuk v uších, navštivte co nejdříve ušního lékaře (ORL) a popište mu co nejlépe situaci (co vzniku tinnitu předcházelo, co jste dělali, kde jste byli, co jste tam jedli či pili – každý detail je důležitý). U tinnitu platí pravidlo „čím dříve, tím lépe“, především pak u akutního tinnitu. Šance na vyléčení pacienta nebo zlepšení stavu jsou při brzkém zachycení nemoci poměrně vysoké a včasnou diagnózou se dá předejít přechodu z akutní fáze šelestu do chronické.


Přístroj LASOCARE LASER je široce použitelný. Mimo jiné v následujících indikacích:


  • akné - urychluje hojení, snižuje riziko recidivy
  • jizvy, strie a popáleniny - při včasné aplikaci výrazně urychluje hojení
  • klouby - snižuje bolestivost při zánětech a revmatismu
  • herpes simplex (opar) - urychluje hojení, snižuje riziko recidivy
  • bércový vřed

Estetické a laserové centrum s.r.o.Novinky

DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

fotogalerie

Stránka byla přejmenována.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk