Lasocare proti vráskám a akné
Lasocare proti vráskám a akné

Lasocare

Lasocare - před prvním ošetření proti vráskám Lasocare - po prvním ošetření proti vráskám

Laserový omlazovací a čistící gel proti akné Lasocare


Metoda Lasocare spojuje blahodárné biologické účinky laseru s omlazovací a čistící schopností mléčných enzymů laktoferrinu a laktoperoxidázy. Gel Lasocare omlazuje a zpevňuje pleť obličeje a dekoltu, tím velice výrazně zpomaluje proces stárnutí. Dále vyhlazuje vějířkovitý, tzv. terciární typ vrásek.


Jak se gel používá?

Celou proceduru začneme tzv. aktivací, která proběhne v salonu či ordinaci, kdy je gel důkladně vmasírován do hloubky dobře vyčištěné pleti a následně je během zasychání aktivován laserovým světlem speciálního laseru se specifickou vlnovou délkou. K aktivaci citlivých enzymů dochází po 8 - 12 minutách působení energie laserového paprsku.


Lasocare po aktivaci působí ve dvou fázích - protibakteriální a omlazovací


Během první fáze ošetření je aktivován enzym laktoferrin. Ten spotřebovává ze zbytků kožního mazu nežádoucí ionty železa (velmi důležité pro rozmnožování kožních bakterií). Kožní maz, zbavený železa, je tak pro bakterie nestravitelný a bakterie postupem času zanikají a to bez použití agresivních chemických přípravků.

Ve druhé fázi přichází na řadu enzym laktoperoxidáza, který hydratuje a prokysličuje jednotlivé vrstvy kožních buněk. Nejvíce se tato fáze ošetření projeví zpevněním kolagenního pletiva, omlazením a jemným vypnutím pleťového povrchu.


Nedílnou součástí ošetření je domácí péče


Domácí péče musí být provedena každý den po dobu jednoho měsíce.

Je potřeba, aby bylo každých 24 hodin do vyčištěné pleti vmasírováno několik kapek gelu.

Důležitý je u domácí péče, hlavně postup. Nejprve je nutné pleť dobře očistit (odličovací přípravky, čistící voda). Při oplachování vodou použijte co nejměkčí, tedy běžnou destilovanou. Z tubičky odpočítejte několik kapek gelu Lasocare a důkladně vmasírujte do ještě vlhké pleti. Poté jako obvykle naneste Váš oblíbený výživný přípravek či noční krém.


Výrobce potvrzuje překvapivé výsledky u kuřáků i v atypických oblastech využití např. celulitida nebo zpevnění poprsí.


Časté dotazy

Kdy je nejlépe gel nanášet?

Z praktických testů vyplývá, že nejvýhodnější doba je večer po odlíčení a očištění pleti. Po nanesení gelu můžete použít Váš obvyklý noční krém.

Neuškodí mi, když budu metodu Lasocare užívat celoročně?

Ne, metoda Lasocare je základem běžné péče o pleť a její přednosti se projeví nejzřetelněji právě během skutečně pravidelného používání. Celoroční užívání metody Lasocare udržuje pleť v přirozené rovnováze: vitální, čistou a dýchající.

Zlepší se účinek, když budu chodit na laserovou aktivaci každý den?

Zlepší. Pokud máte možnost a čas chodit na laser častěji, můžete experimentovat s intenzivní, tzv. kúrovou aktivaci. Vícenásobný osvit laserovým světlem se projeví na rychlejším a hlubším účinku ošetření.

Zmizí vrásky po aplikaci Lasocare ihned?

Po prvním nanesení gelu a jeho aktivaci laserem je patrné znatelné vylepšení vzhledu pleti. Pleť je viditelně oživena, hydratována, profil vrásek je plošší. Tyto účinky se v dalším průběhu cyklu ještě prohloubí, je však třeba dodržet pravidelnost každodenní aplikace gelu.

Prohloubí se moje vrásky, když přestanu Lasocare používat?

Ne, ale je zajímavé, jak často tuto otázku slýcháme! Vrásky se samozřejmě neprohloubí, jejich profil zůstane i po přerušení nebo vysazení gelu plošší, protože během lasocarové péče jste takříkajíc stála na „brzdě stárnutí“ Vaší pleti.

Vzniká alergie na gel, případně na laserové záření?

Lasocare řadíme mezi hypoalergenní, tedy alergie tlumicí metody. Někdy pozorujeme dočasné zrůžovění přecitlivělé, popraskané nebo větrem ošlehané kůže krátce po aplikaci. Je to pozitivní známka lepšího prokrvení a zahájení léčebného procesu v povrchových vrstvách pleti. V takovém případě pokračujte v ošetřování a máte-li pochybnosti, konzultujte poradenskou linku LASOCARE.

Co jsou to volné radikály? Jsou obsaženy v gelu Lasocare?

Přípravky s volnými radikály jsou vysoce účinné dermatologické prostředky. Například krémy s obsahem dibenzoylperoxidu rychle odleptávají povrchová aknetická ohniska. Patří však výhradně do rukou lékaře. Lasocare pracuje na jiném principu. Při produkci kyslíku v něm nevznikají liché atomy, schopné poškozovat buněčnou stěnu. Dokonalou čistotu reakce zde totiž hlídá enzym laktoferrin, známý jako velmi účinná antioxidační ochrana organismu proti stárnutí. V mléce savců jej použila příroda a jeho použití v gelu Lasocare se velmi osvědčuje.

Před lety jsem trpívala na akné. Dnes používám Lasocare jen na vrásky. Proč se mi objevily na bradě pupínky?

Hluboko v kůži Vám zbyla "spící" drobná zánětlivá ložiska. Gel Lasocare je objeví a vyhojí. Proces bývá provázen přechodnými projevy nečisté pleti, které po krátké době, obvykle několika dnech, vymizí.

Proč je výsledný efekt metody Lasocare vidět nejvíce na kuřácích?

Pleť kuřáků je přes krevní oběh zatížena škodlivinami vznikajícími při spalování papíru a tabáku z cigaret. Její prokrvení je silně omezeno, trpí výrazným kyslíkovým dluhem, pevnost a pružnost se vytrácejí. Ošetření metodou Lasocare škodliviny rychle odplavuje a vyrovnává kyslíkový dluh. Na mikroskopických snímcích je proto rozdíl pleti před a po ošetření kuřaček mnohem zřetelnější, než tomu je u nekuřaček.


Poradenská linka LASOCARE - 777 222 002Lasocare - před prvním ošetření proti vráskám Lasocare - po prvním ošetření proti vráskám
Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

AKCE ČB - Laserová epilace

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk