Odstranění šedivých chloupků

Švýcarský kosmetický přístroj Teleangitron od firmy MEDISTELLAR GmbH Switzerland je jedničkou na trhu v odstraňování nevzhledných chloupků - likviduje i světlé a šedivé, hemangiomů a rozšířených žilek nejen v obličeji. Na rozdíl od metod, které využívají laser nebo pulsní světlo, tato metoda využívá kombinaci stejnosměrného a střídavého proudu, díky čemuž nehrozí žádné popálení pokožky.


Trvalá epilace

Epilace Teleangitronem je vhodná na menší plochy (obličej, brada, obočí, horní ret, krk, ramena, prsní dvorce apod.) nebo pro klienty, kteří nemohou využít laserovou epilaci.


Výhody této metody:

  • Využívá se na všechny barvy chloupků - šedivé, zrzavé i světlé.
  • Ošetřuje se v každém ročním období, opálení nebrání ošetření.
  • Lze použít i na chloupky, ke kterým laser nepronikne.
  • Nezáleží na růstové fázi chloupku.

Princip této ověřené metody je založen na elektrolýze, čímž se zásadně liší od laserové epilace. Metoda využívá kombinaci stejnosměrného a termolytického proudu, kdy je zaváděna pozlacená vlasová elektroda až k folikulu chloupku, tak aby nepoškodila kůži. Následně je působením stejnosměrného proudu přetvořeno přirozené slané prostředí folikulu na louh, který naruší kořínek chloupku a znemožní mu tak další růst. Chloupek je následně bezbolestně vytažen i s kořínkem.


Před ošetřením

Chloupky musí být viditelné - min 3mm


Průběh ošetření

Ošetřovaná plocha se očistí desinfekcí. Pokud se epiluje, zlatá vlasová sonda se zavede po směru vlasové cibulky do folikuly chloupku a nechá se působit proud (elektrolýza). Zlatý vlas se pomalu vysune a uvolněný chloupek (vous) se vytáhne pinzetou. Tento postup se opakuje po dobu max. 45minut. Ošetření opravdu není bolestivé, je vnímáno jako brnění nebo velice jemné pálení nebo poštipování. Při ošetření útvarů z červeného barviva je postup téměř totožný.


Po ošetření

Může dojít k lehkému zčervenání a otoku, který rychle vymizí. Ošetřovaná oblast se opět očistí, event. zklidní biostimulačním laserem.


Kontraindikace

  • Kardiostimulátor
  • Těhotenství

Zvýšená opatrnost

  • Nitroděložní tělísko
  • Zubní protézy

Přístroj se využívá také na:

  • odstraňování rozšířených žilek (teleangiektázií)
  • odstraňování hemangiomů


Novinky

Hloubkové čištění pleti
2019-07-09

Během léta u nás můžete využít akci na hloubkové čištění pleti enzymatickým peelingem a ultrazvukovou špachtlí za krásných 590 Kč. V ceně ošetření je i kosmetická masáž, aplikace séra, masky, závěrečného krému s UV filtrem a úprava obočí.
Objednávat se můžete přes naší recepci na tel. 774 804 015.

Vaše Estetika


Přístrojová lymfatická masáž opět v akci!
2019-06-04

Oblíbená přístrojová lymfatická masáž dolních končetin a bříška tlakovou vlnou je tu pro Vás opět za skvělou akční cenu 150Kč/60minut.

Více informací naleznete ZDE.


DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNáhodná stránka

Masáž zad a šíje

Ruční masáž šíje a zad pro úlevu od bolesti v bederní oblasti. Studio Estetika Tábor.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk