Neinvazivní liposukce přístrojem LipoCryo
Neinvazivní liposukce přístrojem LipoCryo

Neinvazivní liposukce - Kryolipolýza

LipoCryo - medicínská kryolipolýza

V současnosti se jedná o nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného zmražení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému a následně krevním řečištěm. Pro klienta je to nejsnadnější technologie na odstranění tukových přebytků. Lipocryo vytvořili lékaři, takže nemůže dojít k poškození kůže a u tohoto přístroje k němu nikdy nedošlo. Dalším bonusem je maximální velikost aplikační hlavice (o polovinu větší než u čínských technologií).


Kdo je ideální kandidát na LipoCryo aplikaci?

Ideální kandidát má lokalizovaný tuk v tukových polštářcích - nejde tedy obecně o obézního jedince. Obvykle se za hranici výhodnosti metody bere nadváha do 10kg. Formování prostřednictvím krystalizace zchlazením vede k předvídatelným výsledkům zmenšení síly tukové tkáně a tudíž i jejího objemu. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením technologie LipoCryo z těla odstraněny, je efekt redukce tukové vrstvy trvalý. Klient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.


Jak LipoCryo aplikace probíhá?

Na kůži je umístěna speciální aplikační koncovka - LipoCryo transducér, která kombinuje akci vakuového sání a selektivní kryotechnologie. Aktivací přístroje dojde díky řízené intenzitě vakuového sání k přesnému vtažení záhybu kůže s tukovou tkání do aplikátoru. Následně aktivací kryolipolýzy dojde k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru. Tukové buňky v podkoží (adipocyty), bohaté na saturované mastné kyseliny, jsou zvláště citlivé na expozici chladu, což je velmi důležité a klíčové pro tuto metodu. Jinými slovy, sousedící elementy jako jsou krevní žilky, periferní nervy, melanocyty, fibrocyty a nenasycené tukové buňky, jsou mnohem méně citlivé na expozici chladu. Tato charakteristika vede po LipoCryo aplikaci k trvalému odstranění adipocytů bez poškození okolních tkání. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje. Aplikace je pohodlná, trvá maximálně hodinu, během které je možné relaxovat, poslouchat hudbu, sledovat televizi nebo třeba pracovat na notebooku...


Jak jsou tukové buňky z těla eliminovány?

Proces eliminace exponovaných adipocytů je dvojí:

 • Přímá eliminace - procesem krystalizace, následovaným apoptózou a progresivním rozpadem adipocytů s uvolněním lipidů během následujících 2 až 6 týdnů.Představuje sled biochemických procesů vedoucích k typickým změnám buňky: degradace cytoskeletu a následná změna tvaru cytoplazmatické membrány, smrštění buňky, fragmentace jádra i chromozomů uvnitř. Následně dochází k šetrnému odstranění zbytků této buňky. 
 • Nepřímá eliminace - jako důsledek stimulace sympatického nervového systému, která navozuje lipolýzu. Synaptický nervový systém - vegetativní autonomní nervstvo, které nepodléhá naší vůli.

Zbavit se tuku přesně tam, kde to potřebujete...

LipoCryo lze aplikovat na všech částech těla, kde je tukový polštářek, který lze vakuově vtáhnout do jedné ze dvou velikostí aplikátoru. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, spodní část zad a vnitřní část paží.


Jaké výsledky a kdy se dostaví?

V závislosti na úvodní síle tukové tkáně je průměrný úbytek 3mm až 15mm tukové tkáně, vyjádřeno procentuelně 25% až 35% tukové tkáně.

Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelných za 15 dnů, k získání konečného výsledku je třeba vyčkat min. 6 týdnů. Po této době se rozhodujeme o případné další aplikaci v dané oblasti. Takové výsledky medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou liposukcí, avšak s nespornými výhodami: metoda je nechirurgická, neinvazivní, bezbolestná, má nulovou rekonvalescenci - klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života. Metoda si neklade požadavky ani na Vaše stravovací návyky, užívání léků nebo cvičení.


KONTRAINDIKACE:

 • Raynaudova choroba (porucha objemového systému)
 • Kryoglobulinemie (novotvary, nemoc krve a imunity)
 • Těhotenství, laktace (kojení)
 • Onemocnění v místě ošetření: akutní lokální zánět, poranění, problém s krevním oběhem, studená kopřivka, vyrážka
 • Menstruace
 • Velké kovové implantáty, kardiostimulátor
 • Srdeční onemocnění, choroba jater a ledvin
 • Rakovina
 • Epilepsie
 • Diabetes 3. stupně
 • Alergie na chlad
 • Probíhající léčba antibiotiky, virové nachlazení, bakteriální infekce
 • Po operaci břicha se na tuto oblast doporučuje ošetření minimálně po 9 měsících
 • Zánětlivé nebo infekční onemocnění v těle, jiné oslabení organismu (těla)

V případě, že klient trpí astmatem, inhalátor s sebou.


Co říkají odborní lékaři svým klientům o cryolipolýze?

Cryolipolýza tvoří samostatnou třídu neinvazivních metod, a to jak působením na tkáň, tak i svými výsledky. Technologie LipoCryo dodává do tkáně chlad k selektivnímu poškození podkožního tuku, zatímco tkáně okolní, tj. podkoží a kůže, zůstanou netknuty. Ačkoliv zásadní objevy pro tuto metodu byly udělány již před více než 40 lety, kdy bylo objeveno, že chlad vyvolává zánět v tuku, známý jako chladová pannikulitida, svého uplatnění jako metoda řízeného neinvazivního odstraňování lokalizovaného podkožního tuku se kryolipolýza dočkala masověji v Evropě až v roce 2011. Před zákrokem je na kůži aplikován speciální gel, tzv. kryoprotektant, který chrání kůži před poškozením a optimalizuje hloubkový profil chlazení podkožního tuku. Aplikační koncovka využívá sání k vtažení kůže do své komory tvaru písmene U, kde je tlakem z obou stran kůže přitisknuta na studené destičky Peltierových kryo článků. Protože tuk mrzne při vyšších teplotách než kůže, dojde k jeho krystalizaci, zatímco kůže zůstane působením přístroje LipoCryo pouze chladná. Po zákroku registrujeme v místě aplikace začervenání kůže a tuhý útvar ze vtažené kůže, který se však během krátké doby opět rozvolní. Z aplikace vzniklý zánět v tukových buňkách ( chladová pannikulitida ) zapříčiní během následujících týdnů odumření zasažených tukových buněk a postupné a bezpečné uvolnění jejich obsahu ( lipidů) do mezibuněčného prostoru. Výsledky zákroku jsou u lokalizovaného nežádoucího tuku vynikající. Podle úvodní naměřené síly tukové vrstvy v podkoží připadají v úvahu 1-3 opakované zákroky v odstupu alespoň šest týdnů. Ačkoliv ve světě zatím nejsou k dispozici dlouhodobá klinická data, vzhledem k tomu, že kryolipolýza je novinkou, je tento proces zničení tukových buněk trvalý a spokojenost klientely je extrémně vysoká, jak potvrzují centra v USA, odkud kryolipolýza pochází.Proces neinvazivní liposukce přístrojem Lipocryo
Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

cenik_epilace

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk