Výplně kyselinou hyaluronovou

Mapa webu

    .. no results PageDBsitemap ..

Stránky bez zařazeníVýplně kyselinou hyaluronovou

Mezi nejpopulárnější a nejžádanější zákroky v korektivní dematologii, používané k modelování ochablých kontur obličeje, korekci rtů, vyhlazování vrásek a rýh, případně vpáčených jizev, se řadí aplikace kyseliny hyaluronové. Tato metoda je velmi vhodná a bezpečná.

Kyselina hyaluronová, je látka tělu vlastní i přesto, že je vyrobená synteticky. Kyselina hyaluronová se postupně beze zbytku do těla vstřebává. Účinek je dlouhotrvající, ale ne stálý.

Vyrábí se mnoho druhů výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové s různou hustotou, zesíťováním, elasticitou. Např. hustý výplňový materiál modeluje hluboké a střední vrásky, jemný naopak jemné vrásky. Speciální kyselina hyaluronová se např odlišuje elasticitiou a je určena pro rty a okolí úst, další typ zase na modelaci nebo objem. Kyselina hyaluronová je složena z velkých molekul, je určena k vytvoření objemu ztraceného stárnutím obličeje, obnovení rovnováhy a symetrie obličeje.

Velkou výhodou kyseliny hyaluronové je, že je nealergenní. Kromě toho, že vyplňuje objem pleti a zvyšuje její jas, dokonale ji hydratuje, čímž působí jako prevence proti předčasnému stárnutí. Mladá pokožka je bohatá na kyselinu hyaluronovou. S věkem se jí rozložení v pokožce postupně mění, výsledkem čehož jsou charakteristické znaky stárnutí. Aplikací objemové kyseliny hyaluronové se zvyšuje objem v pokožce, čímž se tyto znaky zmírňují a zlepšuje se vzhled pacienta.


Tyto výplňové materiály aplikují pouze proškolení lékaři.


Účinek je ihned viditelný a dlouhotrvající.


Jak probíhá ošetření?

Po diagnóze Vaší pleti a konzultaci, vybere lékař přípravek, který se hodí přímo na Vás dle vašeho specifického přání. Nanese se anestetická mast a po 40ti minutách lze přistoupit k výplni vrásek nebo modelaci obličeje. Aplikace nevyžaduje dobu na zotavení, téměř hned se můžete vrátit ke svému běžnému způsobu života.


Je ošetření bolestivé?

Aplikace je velice dobře snášena, protože se používá anestetikum. Každý člověk ji vnímá jinak, pro někoho je téměř bezbolestná.


Kdy se dostaví účinek?

Účinek se dostaví okamžitě. Nečekáte ani dny nebo týdny.


Před aplikací nedoporučujeme užívat:

  • léky proti bolesti
  • léky proti srážlivosti krve
  • aspirin

Po aplikaci doporučujeme:

  • vyhýbat se extrémním teplotám po dobu sedmi dnů (vysoký chlad, UV a sluneční záření)
  • vyhýbat se tlaku na ošetřovanou oblast a sportovní námaze po dobu 3 dnů

Efekt po aplikaci se dostaví ihned (těsně po zákroku se může objevit mírný otok, který za 1-2 dny mizí). Výsledek přetrvává 8 až 12 měsíců (zpravidla 10 měsíců). Po té lze aplikaci opakovat.Novinky

Hloubkové čištění pleti
2019-07-09

Během léta u nás můžete využít akci na hloubkové čištění pleti enzymatickým peelingem a ultrazvukovou špachtlí za krásných 590 Kč. V ceně ošetření je i kosmetická masáž, aplikace séra, masky, závěrečného krému s UV filtrem a úprava obočí.
Objednávat se můžete přes naší recepci na tel. 774 804 015.

Vaše Estetika


Přístrojová lymfatická masáž opět v akci!
2019-06-04

Oblíbená přístrojová lymfatická masáž dolních končetin a bříška tlakovou vlnou je tu pro Vás opět za skvělou akční cenu 150Kč/60minut.

Více informací naleznete ZDE.


DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNáhodná stránka

Peelingy - RENOPHASE

Chemické peelingy působí do hloubky epidermu. Postupným uvolňováním aktivních látek do mezibuněčné membrány dostává pokožka potřebnou výživu a výsledkem je...

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk