Léčba celulitidy
Léčba celulitidy

Mapa webu

    .. no results PageDBsitemap ..

Stránky bez zařazeníLéčba celulitidy laserovou metodou SmoothShapes

Celulitida je způsobena hypertrofií tukových kožních buněk, žilní a lymfatickou nedostatečností, která vede k zadržování vody v pojivové tkáni. Vazivová tkáň, která je v okolí tukových buněk, nepovolí a díky tomu vzniká vzhled pomerančové kůže. Příčinou je ženský hormon estrogen, nedostatek pohybu, stres, antikoncepce, těhotenství, genetické dispozice, klimakterium, špatné stravovací návyky aj.


Ideální partie k ošetření metodou SmoohShapes jsou:


  • hýždě, nohy
  • břicho,
  • boky.

Ošetření SmoothShapes zmenšuje a zpevňuje obvod ošetřovaných částí těla.


Postup zákroku

SmoothShapes je jedinečný americký přístroj, který nabízí nový způsob odstraňování celulitidy. Zákrok je bezpečný, efektivní a s dlouhodobými výsledky. Používá současně 3 technologie:


  • Dynamický laser zkapalňuje tuk, tedy rozštěpuje tuk a ničí membránu tukové buňky.
  • Studené LED světlo stimuluje produkci kolagenu a zpevňuje pokožku.
  • Vakuové podtlakové sání zajišťuje odvod zplodin do lymfatického systému, hloubková masáž zvýší prokrvení a nastartuje metabolické a oběhové parametry tkání.

Využijte sílu jedinečného přístroje na trhu Smoothshapes s

30-minutovou přístrojovou lymfodrenáží zdarma!

Na jakém principu funguje ošetření Smoothshapes?

Přístroj Smoothshapes je vytvořen, aby cíleně pomáhal odstraňovat celulitidu. Na trhu v současné době není jiný neinvazivní přístroj, který by vám přinesl rychlejší a hlavně trvalejší výsledky!

Smoothshapes v sobě kombinuje laserovou a světelnou energii, která spolu s válečky a vakuovým sáním cíleně redukuje celulitidu. Masážní hlavice je zde zkombinována s laserem, který v redukované části umí zkapalnit tuk, a díky vakuové masáži partie je tento tuk odváděn z ošetřované oblasti pryč. Příjemným bonusem je pak hladká a mnohem pevnější pokožka, která je znatelná již po prvním ošetření!


Jak procedura samotná probíhá?

Ošetření začíná vždy jemnou masáží lymfatických uzlin, abychom aktivovali lymfatický systém a umožnili tak tělu lépe odbourávat tuk a toxiny, které se během procedury uvolní. Procedura samotná je velmi příjemná, cítíte jemný tlak a prohřívání ošetřované tkáně, může se objevit lehké začervenání, které je pouze důsledkem lepšího prokrvené ošetřované partie. Po ošetření celé partie (např. celá stehna a zadeček) vás čeká ještě 30 minut přístrojové lymfatické masáže, která vám pomůže lépe odbourat tuk a toxiny, které jsme díky ošetření vyplavili do lymfatického systému. Zda při proceduře budete sledovat film, číst si nebo relaxovat, to už záleží zcela na vás.


Jak často se musí procedura opakovat?

Doporučujeme absolvovat kúru 6-8 ošetření, a to nejlépe 2 ošetření týdně v počátku, abychom aktivovali ve vašem těle proces odbourávání tukových buněk. Celkový počet ošetření je individuální, záleží na stavu vaší celulitidy i na rychlosti regenerace buněk. Po absolvování základní kúry pak doporučujeme udržovací ošetření 1x měsíčně.


Ještě něco o celulitidě

Celulitida, někdy také nazývaná pomerančová kůže (díky svému vzhledu), vzniká nezávisle na věku nebo váze. Jedná se o vystouplé tukové buňky na partiích, jako jsou nohy, zadeček, břicho a ruce. Jedná se o důsledek změněného vylučování a vstřebávání hormonů. Pohlavní hormony způsobují změnu podkožního vaziva, které tvoří kapsičky, do kterých se tukové buňky shromaždují. Ty se pak plní toxickými látkami, které by měly odváděny lymfatickými cévami, a vzniká tak hrbolatá a nehezká kůže s dolíčky. Ohroženy jsou tak ženy všech věkových skupin, především v období puberty, těhotenství, menopauzy nebo při užívání hormonální antikoncepce. Je dokonce prokázáno, že celulitida je i dědičnou záležitostí, záleží však na mnoha faktorech, zda se projeví. Tzv. pomerančová kůže není zdraví nebezpečná, jedná se spíše o estetický problém.


Jaká je prevence vzniku celulitidy?

Co se týče prevence, můžete pro sebe udělat celkem hodně, nikdy však není zaručeno, že se celulitida neprojeví. Obecná doporučení se týkají především správného pitného režimu, pravidelné pohybové aktivity, vyloučení tučných potravin z jídelníčku a omezení konzumace alkoholu a cigaret.


Důležité je však vědět, že celulitida má různá stadia svého vývoje a čím dříve ji podchytíme, tím lépe se s ní dokážeme vypořádat, ať již cílenými masážemi, lymfodrenáží nebo právě ošetřením revolučním strojem Smoothshapes!Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk