Revitalizace vlasového porostu
Mezoterapie

Mapa webu

  .. no results PageDBsitemap ..

Stránky bez zařazeníDermaheal HL - obnova vlasů

Dermaheal HL Dermaheal HL Dermaheal HL

Proti vypadávání vlasů a alopecii (infekční onemocnění vlasů)


Dermaheal HL řeší obnovu růstu vlasů u mužů a žen, v případě, že je zachovaný kořínek vlasu (i když je maximálně poškozený).


Ošetření probíhá formou mezoterapie, jemnými povrchovými vpichy.


Přínosy mezoterapie

 • Revitalizace vlasového porostu
 • Obnovení mikrocirkulace
 • Podpora růstu vlasů z poškozených vlasových folikul

Aplikace

Se provádí jak do vzrostlých vlasů, tak na minimální délku vlasů. Aplikované kmenové buňky probudí činnost vypadlých vlasů, pokud nemají vlasovou folikulu (kořínek) zcela zapouzdřenou (cca 2-3 roky po vypadnutí vlasu). Zda je kořínek nezapouzdřený - aktivní, je možné zjistit z vyšetření odebraného kožního štěpu.


Postup ošetření

Pokud se ošetřuje větší plocha hlavy, aplikuje se jeden vpich na jeden centimetr čtvereční. Při ošetření menší vlasové plochy se mikrojehličkové vpichy zhustí. Nejprve se učeše tzv. vlasová pěšinka, ta se znecitliví anestetickým sprejem. Poté lékařka vpichuje sérum pomocí mikrojehličky. Vytvoří se další pěšinka a postup se opakuje.


Během zákroku

Před ošetřením lékař pokožku vyčistí a dezinfikuje. Dle domluvy může použít i lokální znecitlivění - zpravidla ve formě gelu, spreje nebo krému. Poté aplikuje do předem určených míst velmi tenkými jehličkami speciální léčivý roztok. Postupuje tak, aby byla rovnoměrně pokryta celá ošetřovaná oblast. Zákrok trvá podle rozsahu a typu ošetřované lokality od 5 do 60 minut.


Po zákroku

Doba hojení je individuální. Závisí na rozsahu ošetření a stavu pokožky. Ve většině případů se klient může ihned - nebo nejpozději druhý den - vrátit do pracovního i společenského života. Prvních 24 hodin po zákroku používejte pouze kosmetické přípravky, které vám doporučí ošetřující lékař. Po dobu několika dnů se vyhněte přímému slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem (30+).


Kdo může zákrok podstoupit?

Mezoterapie je vhodná pro zdravé ženy i muže starší 18 let. Neprovádí se v době těhotenství a kojení a při známé přecitlivělosti na některou ze složek aplikovaných přípravků. Vhodnost zákroku v případě kožních problémů v ošetřované oblasti posoudí lékař.


Ošetření trvá v průměru 30 - 45 minut a je nutno opakovat v min. 14 denních intervalech v sérii 5ti ošetření 2 krát za rok.


Výsledek:

 • Zastavení nadměrného vypadávání vlasů do 1 měsíce.
 • Zlepšení vlasové pokožky do 1 měsíce.
 • Zlepšení kvality vlasů po 3 měsících.
 • U značné části klientů i růst nových vlasů (zhuštění vlasů) po 3 měsících.

Obsažené látky v séru:


Decapeptid-4, Acetyl Decapeptid-3, Copper Tripeptid-1, Oligopeptid-41, 13 vitamínů, 24 aminokyselin, 5 minerálů, 4 koenzymy, 2 redukční činidla.


Dermaheal Stem Cŕum HL

Sérum s kmenovými buňkami proti vypadávání vlasů

Rozšiřující ošetření pro zvýšení účinnosti přípravku Dermaheal HL


 • Vyživuje a zlepšuje kvalitu již stávajících vlasů
 • Podporuje cirkulaci krve v pokožce hlavy
 • Revitalizuje vlasové váčky
 • Zastavuje nadměrné vypadávání vlasů
 • Podporuje obnovu růstu vlasů

Ošetření probíhá formou mezoterapie, jemnými povrchovými vpichy. Ošetření se opakuje 1 - 2 za týdenNovinky

Hloubkové čištění pleti
2019-07-09

Během léta u nás můžete využít akci na hloubkové čištění pleti enzymatickým peelingem a ultrazvukovou špachtlí za krásných 590 Kč. V ceně ošetření je i kosmetická masáž, aplikace séra, masky, závěrečného krému s UV filtrem a úprava obočí.
Objednávat se můžete přes naší recepci na tel. 774 804 015.

Vaše Estetika


Přístrojová lymfatická masáž opět v akci!
2019-06-04

Oblíbená přístrojová lymfatická masáž dolních končetin a bříška tlakovou vlnou je tu pro Vás opět za skvělou akční cenu 150Kč/60minut.

Více informací naleznete ZDE.


DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNáhodná stránka

Studio ČB

Estetické a laserové centrum v jižních Čechách, Táboře, Českých Budějovicích. Trvalá laserová a bezbolestná epilace v Českých Budějovicích. Studio Estetika...

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk