Mapa webu

  .. no results PageDBsitemap ..

Stránky bez zařazenípříprava SkinBooster Arielle

Plošná omlazovací metoda

Kyselina hyaluronová injectorem do celého obličeje

Mezi nejžádanější ošetření v naší nabídce patří plošné vyplnění jemných vrásek výrazně hustší zasíťovanou kyselinou hyaluronovou - ARIELLE 2,7ml. Stejně jako jemnější materiál Revitrane HA20 2ml, patří mezi skinboostery, což je výplňový materiál pro plošné ošetření obličeje, krku nebo dekoltu.

Pokud chceme ošetření provést ideálně a dopravit zasíťovanou (to znamená stálou) kyselinu hyaluronovou těsně pod povrch tkáně, aby vyplnila povrchové vrásky, musí se použít injektor, který naprosto přesně nastaví hloubku aplikace. Přístroj pomocí zasíťované kyseliny hyaluronové stimuluje obnovu pokožky, viditelně vyplňuje vrásky a dodává pleti objem. Ošetření je opravdu viditelné okamžitě a dámy nebojte se, používá se plošná anestezie.

Skinbooster je jedna z nejefektivnějších a nejžádanějších metod omlazení a intenzivní hydratace povadlé, unavené, suché pleti bez objemu. Řeší jemné a střední vrásky na čele, kolem očí, na tvářích, nad horním rtem, kolem úst, na krku a v dekoltu. Na rozdíl od krémů a povrchových přípravků, hydratuje pleť zevnitř. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací, kouřením nebo věkem.

Co můžeme očekávat?

 • Čeká vás aplikace 2ml nebo 2,7 ml Anti-Aging materiálu, stálé, vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové. Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku.
 • Skinbooster pleť hydratuje, omlazuje a vyplňuje zevnitř (kosmetické produkty pečují o pleť jen povrchově).
 • Viditelný výsledek aplikace přetrvává 8 až 10 měsíců (závisí to od toho, zdali kouříte, pohybujete se v horkém prostředí nebo se Vám jiným způsobem zrychluje metabolismus).
 • Výsledek lze umocnit a výrazně prodloužit opakovanou aplikací např. po měsící.
 • Přístroj Skinbooster vital injector je zásadní pro viditelné ošetření. Injector je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné aplikaci stabilizované kyseliny hyaluronové mikrojehlami do předem stanovené hloubky kůže v přesně definovaném množství.
 • Součástí ošetření je samozřejmě anestezie. Po aplikaci kyseliny hyaluronové se ošetřovaná oblast zklidní maskou. Pleť je většinou mírně růžová, někdy s náznaky vpichů, ale hlavně krásně vypnutá.
 • V dnešní době můžete využít nových materiálů, pro tělo přirozených a zcela vstřebatelných, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého zázraku.
 • Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná metoda určena právě vám! Skinbooster je dokonalý pro mladou i zralou pleť, pro pevnou i jemnou pleť, pro suchou i vyživenou pleť, né nadarmo se mu říká šampaňské pro každou pleť!

Co můžeme Skinboosterem docílit?

Skinbooster je ideální metodou pro pleť, která ztrácí svou pružnost a objem. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná nebo poškozená stresem, sluncem nebo nemocí.

Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-ageing technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami nebo ztratil pružnost (oční okolí, okolí úst, horní ret, tváře, dekolt, krk, hřbety rukou), dochází k viditelnému omlazení.

Díky injectorem aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí a vyplnění pokožky. Dále dochází k aktivaci a růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získá lepší tonus a elasticitu. Zkrátka vynikající indikace pro celý obličej i tenkou kůži na krku, dekoltu nebo hřbety rukou.

Pokud se použije materiál Arielle, výsledkem je opravdu zázračné vypnutí vrásek.


V čem spočívá ošetření?

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v přístrojové, téměř povrchové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat.

Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

Výhodou této metody je také skutečnost, že injektor dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách. Přístroj využívá vakuum, kdy se nasaje vybraná oblast pokožky, do které jsou aplikovány preparáty. Vakuum omezuje vznik modřin a bolestivost aplikace. V současnosti se jedná o nejoblíbenější plošnou omlazovací metodu.

Součástí ošetření je samozřejmě anestezie. Po aplikaci kyseliny hyaluronové se ošetřovaná oblast zklidní maskou. Pleť je většinou mírně růžová, někdy s náznaky vpichů, ale hlavně krásně vypnutá.

U mladého obličeje se často používá koktejl. Revitran HA 20 Skinbooster se kombinuje nebo míchá s plazmou získanou z vlastní krve pacienta odebrané při ošetření. Plazmaterapie je vhodná pro klientky mladšího nebo středního věku, protože buněčná obnova je v mladším věku rychlá a intenzivní. Pro zralou pleť je ideální kyselina hyaluronová ARIELLE 2,7ml. Toto množství krásně vystačí na celý obličej.


Více informací získáte v naší poradně na tel. 777 137 585.Mezi nejnovější materiály v naší nabídce patří Revitrane HA20 skinbooster, který pomocí zasíťované kyseliny hyaluronové stimuluje obnovu pokožky, vyplňuje vrásky a dodává pleti objem.


Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace povadlé, unavené, suché pleti bez objemu. Řeší také jemné a střední vrásky. Na rozdíl od krémů a povrchových přípravků, hydratuje pleť zevnitř. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací, kouřením nebo věkem.


Co můžeme očekávat?

 • Skinbooster pleť hydratuje, omlazuje a vyplňuje zevnitř (kosmetické produkty pečují o pleť z velké části jen povrchově)
 • Viditelný výsledek aplikace přetrvává 6 až 10 měsíců (závisí to od toho, zdali kouříte, pohybujete se v horkém prostředí nebo se Vám jiným způsobem zrychluje metabolismus.)

 • Co můžeme Skinboostrem docílit?

  Skinbooster je ideální metodou pro pleť, která ztrácí svou pružnost a objem. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná nebo poškozená stresem, sluncem nebo nemocí.


  Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-ageing technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami nebo ztratil pružnost (oční okolí, okolí úst, tváře, dekolt, krk, hřbety rukou), dochází k viditelnému omlazení.


  V čem spočívá ošetření?

  Ošetření metodou Skinbooster spočívá v buď hloubkové nebo téměř povrchové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček nebo kanyly. Způsob aplikace je zvolen podle toho, jaký má být docílen výsledek (hloubková hydratace nebo povrchové získání objemu a pružnosti). Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat.

  Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

  Výhodou této metody je také skutečnost, že dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách (aplikace injektorem).


  Často se Revitran HA 20 Skinbooster kombinuje nebo míchá s plazmou získanou z vlastní krve pacienta odebrané při ošetření. Plazmaterapie je vhodná pro klentky do 60ti let.


  Ošetření metodou Skinbooster je možné provést nejen v oblasti obličeje, ale také dekoltu, krku a rukou. Ošetření je vhodné 3x opakovat po 30ti dnech, aby se co nejvíce posílil a prodloužil účinek aplikace.


  Více informací získáte v naší poradně na tel. 777 137 585.

  Novinky

  Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
  2023-10-25

  Oblíbená akce je zpět!

  První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


  Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


  Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

  Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


  NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
  2023-10-25

  Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


  DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
  2019-11-18

  Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


  Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


  Více informací na tel.:

  777 137 585


  Vyhledávání  Newsletter  VYPLŇTE!

  VYPLŇTE!

  VYPLŇTE!


  newsletter


  « zpět | nahoru | tisk