Mapa webu

    .. no results PageDBsitemap ..

Stránky bez zařazeníPROFHILO – hloubková regenerace

Na bázi rozprostřené kyseliny hyaluronové


Kyselina hyaluronová (dále jen HA) je přirozenou součást lidského těla, nachází se zejména ve vazivu, sem se aplikací v estetické medicíně znovu dodává, doplňuje se tedy do místa přirozeného výskytu. Jedinou nevýhodou je pouze omezená životnost v místě aplikace, která je maximálně 1,5 roku.


Profhilo® je čistá hyaluronová kyselina určená ke zlepšení vlastností kůže, např. elasticity. Nejedná se o filler zvětšující objem kůže a podkoží. Nejlépe by se Profhilo označilo jako SuperSkinBooster, který výborně zvyšuje hydrataci a spouští produkci kolagenu a elastinu a tím zlepšuje kvalitu kůže, tento efekt lze nazvat bioremodelace. Při tomto procesu (kdy tvorbou kolagenu a elastinu dochází k omlazení kůže) se díky zlepšení mechanických vlastností úspěšně odstraňují již vzniklé vrásky a působí rovněž jako prevence vzniku vrásek nových. Dochází tedy k regeneraci kůže, doplňuje se stárnutím způsobená ztráta elasticity a objemu kůže i podkoží a tím se řeší příčina vrásek. Na rozdíl od mechanicky působících fillerů, které jsou povrchově aplikovány do vrásek a již vzniklé vrásky pouze vyplňují. Velmi vysoká dávka 64mg HA v jednom 2ml balení Profhilo® (množství vhodné pro ošetření obličeje) zajistí významnou hydrataci a vypnutí, tzv. Hydrolift.


Typická místa pro aplikaci

  • obličej (5 vpichů na každé straně)
  • čelo (10 vpichů)
  • krk (10 vpichů)
  • hřbety rukou dle potřeby

Méně typická místa pro aplikaci

  • dekolt
  • vnitřní paže
  • oblast kolen

Doba potřebná pro ošetření he zhruba 50 minut, včetně konzultace a nanesení anestetické masti.


Kontraindikace

Těhotenství a kojení, dříve zjištěná hypersenzitivita na přípravky s HA.

Rekonvalescence

Doba rekonvalescence je velmi krátká. Mohou se projevit menší otoky a svědění v místě aplikace, ojediněle drobný hematom (lze velmi časně krýt sterilním make-upem od stejného výrobce). Profhilo® lze aplikovat i v letních měsících.

Výsledky

Doplnění objemu vede k řešení počínajícího poklesu obličeje. Dochází k vyhlazení vrásek i obličejových linií.

Doporučené intervaly aplikace

První a druhá aplikace s měsíčním odstupem, následné pak již v intervalu 6-12 měsíců.

Pro koho je Profhilo vhodný

Pro pacienty s počínajícími známkami stárnutí obličeje, počínající vrásky a pokles. Individuálně od 25let. U mužů spíše vyššího věku lze s úspěchem použít k zmenšení vrásek čela zevně od očí, kdy by jejich úplné odstranění s použitím botulotoxinu působilo nepřirozeně.

Bezpečnost použití

Jedná se o preparát obsahující HA, tedy látku, která se v těle běžně vyskytuje, aplikace je v bezpečných lokalitách, mimo významné nervy a cévy, těsně na hranici kůže a podkoží. Použití preparátu Profhilo ® je bezpečné a aplikace je minimálně bolestivá díky vysoké viskozitě gelu umožňující použití velmi tenké 29G jehly.Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

AKCE Tábor - STOP celulitidě

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk