Léčba akné
Léčba akné

MASK PLUS - gel na akné

TENTO PRODUKT JIŽ NEMÁME V NABÍDCE



Zklidní aknózní pleť již za 3 dny


MASK PLUS® gel na akné je nesterilní zdravotnický prostředek určený nejen k prevenci komplikací akné způsobenými vnějšími vlivy. Je vyráběn přední italskou firmou specializovanou na lokální léčbu akné.


NOVINKA NA PREVENCI A LÉČBU AKNÉ

Obsažený polyvinylalkohol vytváří neviditelnou vrstvu, která neucpává póry a izoluje a chrání pokožku před vnějšími vlivy, které mohou vést ke zhoršení projevů akné. Kyselina glykolová a kyselina retinová díky svým exfoliačním vlastnostem podporují mechanické odstraňování mrtvých buněk. Doplňkový účinek obsaženého klindamycinu brání růstu bakterií a udržuje stejnou míru celkové mikrobiální zátěže.


MASK PLUS® gel na akné neobsahuje etylalkohol, není parfémovaný, neobsahuje peroxid a neodbarvuje proto prádlo ani vlasy.


Gel na akné je možné používat u dospělých a dětí bez věkového omezení.


DOSTUPNÝ BEZ LÉKAŘSKÉHO PŘEDPISU

Dávkování


Aplikujte nejlépe večer na postižená místa a stejnoměrně rozetřete. Ráno vyčistěte pleť obvyklým způsobem. Inovativní AIRLESS lahvička je vybavena dávkovačem, který při každém stlačení dávkuje 0,25 ml gelu, lze tedy snadno a bez plýtvání naměřit požadované množství pro ošetření. Pro ošetření větší plochy pleti jako i pro celý obličej stačí 0,75 ml gelu; toto množství představují 3 stlačení dávkovače. Před použitím doporučujeme lahvičku protřepat.


Pro udržovací terapii stačí jedna aplikace MASK PLUS® gelu na akné večer anebo obden večer na celý obličej po dobu několika měsíců.


Doporučujeme aplikovat MASK PLUS® gel na akné po dobu 8 týdnů jednou denně večer. Pak následuje 5 týdnů přestávka, kdy se používá jiná obvyklá kosmetika a pak opět 8 týdnů aplikace MASK PLUS® gelu na akné a znova 5 týdnů přestávka a tak dále. Tento způsob stačí k odstranění černých teček, bílých pupínků a cyst a přináší hladkou, celistvou a homogenní kůži.


Upozornění a kontraindikace


Produkt rozetřete čistýma a suchýma rukama. V případě zasažení očí nebo sliznic opláchněte tyto dostatečným množstvím vody. Výrobek uchovávejte v bezpečné vzdálenosti od přímých zdrojů tepla.


Ihned po aplikaci se vyhněte přímému slunci a UV záření (soláriím). Produkt uchovávejte mimo dosah dětí. Nebyly provedeny studie na těhotných ženách, nedoporučuje se proto produkt používat během těhotenství. V případě dlouhodobého používání nebo při přecitlivělosti na některé složky produktu se poraďte s lékařem. Datum použitelnosti se vztahuje na řádně uchovávaný produkt v neotevřeném obalu. Po použití nevyhazujte obal do životního prostředí.


Studie provedené Oddělením farmaceutických věd na Univerzitě v Miláně zaměřené na kožní propustnost potvrdily, že díky polyvinylalkoholu žádná s obsažených složek významně neprostupuje kožní bariérou. Další provedené studie cytotoxicity přímého kontaktu, alergické senzibilizace a kožního podráždění neprokázaly žádné kontraindikace používání produktu.


Nebyly zaznamenány nežádoucí účinky. Přesto doporučujeme poradit se s lékařem nebo lékárníkem, pokud se u vás v souvislosti s používáním zdravotnického prostředku nějaké objeví.

Produkt nedoporučujeme používat v průběhu těhotenství a kojení.


Složení


Polyvinylalkohol, kyselina retinová (tretinoin), klindamycin, kyselina glykolová, propylenglykol, glyceromakrogol kokoát, aminometyl propanol, hydroxyetylcelulóza, imidazolidinyl urea, dvojsodná sůl EDTA, BHT, voda.


VÍCE INFORMACÍ O GELU MASK PLUS


Cena 490,- Kč



Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


Vyhledávání



Náhodná stránka

nabidka_doplnky_fitnes-kava

více  
Newsletter



VYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk