Akce ČB epilace laserem

AKCE ČB - Laserová epilace

Je čas epilace!

V rámci dlouhodobé akce tu pro Vás máme skvělou nabídku na jedno z našich nejžádanějších ošetření maximálně účinným alexandritovým laserem Candela Gentlase. Neváhejte a navštivte nás, nebo se informujte v naší tel. poradně.

Nejvhodnějším obdobím pro laserovou epilaci je podzim až jaro.

20% sleva na první epilaci

Chtěli jste epilaci laserem vyzkoušet, ale odradila Vás cena či strach z ošetření? Ničeho se bát nemusíte, laser je zcela bezpečný, máme s ním skvělé výsledky a cena je nyní bezkonkurenční. Sleva 20% na první ošetření platí pro všechny oblasti a bude Vám odečtena z ceníkové "akční" ceny.


3+1 oblast zdarma

Epilovat více oblastí na jedno sezení je další možnost, jak u nás ušetřit. Jednoduše zvolte 4 oblasti, které si přejete ošetřit a tu nejlevnější od nás dostanete zdarma jako dárek.


Abychom předešli Vašim dotazům, tak odpověď je ano, obě akce se dají kombinovat.


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585. Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (centrální recepce).

Více informací o trvalé epilaci laserem naleznete ZDE na našem webu.Novinky

DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

Redensity II - kruhy pod očima

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk