AKCE ČB - Mikrojehličkování

Novinka v našem studiu


Mikrojehličkování je šetrná metoda, díky které se hloubkově vyživí, zpevní a vyhladí pleť. Sérum dodá výživu a pružnost, mikro vpichy zajistí obnovu kolagenu a pevnost a to vše dohromady vyhladí vrásky na obličeji či dekoltu. Ošetření je vhodné i pro pleť, kde je aplikován botulotoxin a dermální výplně nebo mezonitě.


Mezoterapii provádí zdravotní sestra přístrojem INTRAJECT při lokální anestezii krémem Emla.


Na výběr máte ze dvou speciálních sér

Sérum SKIN DEEP FILLER, dodává objem, vyhlazuje. Jeho specifické složení obsahuje kyselinu hyaluronovou, regeneruje pokožku, obnovuje její ztracenou hydrataci a posiluje základní strukturu kůže.

Sérum NEOAGE regeneruje. Speciálně sestavené pro stimulaci a revitalizaci kůže, ideální pro ošetření vrásek, unavené, oslabené dehydratované pleti, zničené sluncem. Optimálně hydratuje buňky, zlepšuje biochemickou a biologickou stavbu tkáně. Obsažené aktivní látky poskytují skvělé výsledky.


Pro dosažení maximálního efektu je vhodné ošetření opakovat 3x (celkem za 3 ošetření 3570,-).


Mikrojehličkování včetně speciálního séra

Mezoterapie

Běžná cena

AKČNÍ cena

1 ošetření

2490,- Kč

1190,- Kč


Více informací o mikrojehličkování získáte v naší poradně na tel. 777 137 585. Další informace na webu se připravují.Novinky

Hloubkové čištění pleti
2019-07-09

Během léta u nás můžete využít akci na hloubkové čištění pleti enzymatickým peelingem a ultrazvukovou špachtlí za krásných 590 Kč. V ceně ošetření je i kosmetická masáž, aplikace séra, masky, závěrečného krému s UV filtrem a úprava obočí.
Objednávat se můžete přes naší recepci na tel. 774 804 015.

Vaše Estetika


Přístrojová lymfatická masáž opět v akci!
2019-06-04

Oblíbená přístrojová lymfatická masáž dolních končetin a bříška tlakovou vlnou je tu pro Vás opět za skvělou akční cenu 150Kč/60minut.

Více informací naleznete ZDE.


DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNáhodná stránka

Výplně kyselinou hyaluronovou

Invazivní ošetření na okamžité vyhlazení vrásek metodou gelových výplní Aliaxin. Výplně vrásek u nás ve studiu Estetika Tábor a České Budějovice.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk