Vacushapes Beetle u nás ve studiu Estetika Tábor.
Cvičení v podtlaku na stroji VacuShape v Táboře
Vacushapes Beetle u nás ve studiu Estetika Tábor.

VacuShape

Cvičení na běžeckém pásu v podtlaku:

 • cílené spalování tuku problémových partií
 • odstraňování celulitidy
 • aktivace krevního oběhu
 • aktivace lymfatického systému
 • rozvoj aerobních schopností
 • zvýšení sebevědomí
 • chůze - nejpřirozenější lidský pohyb
 • krosový trenažér - pro fyzicky zdatnější klienty
 • časová nenáročnost

KONSTRUKCE přístroje VacuShape je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nezbytný pohyb a dostatečné prokrvení oblastní postižených celulitidou a zbytněním tukové tkáně - břicho, boky, hýždě a stehna

PROKRVENÍ tukové tkáně je dosaženo díky řízenému podtlaku ve vakuové kabině, v níž se klientka hermeticky uzavřena pohybuje.

POHYB, aneb chůze je klíčem k úspěchu. Intenzita chůze na běžeckém pásu je regulovatelná a závislá na tepové frekvence klientky


Jak probíhá cvičení?

Není třeba začínat s dietou. Ani nemusíte utíkat z práce dřív, abyste stihla každý den poctivě cvičit. Stačí si vyšetřit třikrát týdně 30minut a věnovat se zdravému hubnutí a cvičení ve VacuShape.


Konstrukce přístroje VacuShape je postavena na faktech, že pro nejlepší výsledky je nezbytný pohyb a dostatečné prokrvení oblastí postižených pomerančovou kůží. U žen se depotní tuk nachází na podbřišku, bocích, hýždích a stehnech. K dokonalému prokrvení tukové tkáně dojde díky řízenému podtlaku ve vakuové kabině, kde se cvičící žena hermeticky pohybuje. Lepší než pouhá teorie jsou praktické příklady.


Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry (viz. tabulka „Zóny srdeční aktivity“).


Pozitivní účinky VacuShape

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. Vy se postupně zbavujete celulitidy a nemusíte řešit jak rychle zhubnout do plavek.


Dlouholeté zkušenosti

V našem studiu sbíráme zkušenosti od roku 2008. Nejlepší výsledek byl 12cm přes boky za 30 návštěv u studentky a 16cm úbytku hlavně přes hýždě za 40 návštěv u klientky (46 let). Tato paní se tak nadchla, že se pustila do shazování nadváhy a z 90kg ji za necelé 2 roky zbylo jen 65kg.


Prvních 10 lekcí si tělo většinou zvyká a začíná reagovat, vidíte zlepšení trofiky kůže (vyhlazení), úbytek cca 1 cm na stehnu či zadečku. Dalších 10 lekcí se tělo už rozjede a je vidět nejen lepší elasticita kůže, ale i obvodový úbytek. No a když jste v nejlepším, tak se nemá končit! Tělo začalo hubnout, tak je třeba pokračovat. Spalování je pěkně nastavené, lymfa rozprouděná, takže nejlepší výsledky jsou před Vámi.


Mezi 20 – 40 cvičením jsou největší úbytky, pak již klesají. Tělo si po 40cáté lekci zvyká na zátěž, tak je potřeba změna. Najít si jiné cvičení na 3 měsíce a pokud je klientka spokojena se svým snažením ve VacuShapu, může si cvičení po 3 měsících zopakovat. Praxe ukázala, že spokojené cvičenky se vrací 2x do roka vždy na 40 lekcí.


Příčiny problémů s celulitidou a zbytněním tukové tkáně

 • nedostatečný pohyb
 • nesprávné stravovací návyky - vysoký příjem tuků
 • nedostatek tekutin - pitný režim
 • hormonální vlivy - antikoncepce atd.

Celulitida - progresivní degenerativní změny podkožního tukového vaziva specifických partií (stehna, hýždě, boky, břicho, paže). Jednoduše řečeno dochází k ochabování kožní vazivové tkáně a zároveň ke zbytňování tkáně tukové, což se následně projevuje jako tzv. pomerančová kůže.


K ochabnutí vazivové tkáně dochází působením hormonů estrogenu a progesteronu produkovaných tělem nebo dodávaných zvenčí (potrava, antikoncepce).


Zbytňování tukových buněk je zase způsobeno nedostatečnou funkcí lymfatického (mízního)a krevního systému. Oba systémy jsou podporovány pohybem svalů, jako tzv. svalovou pumpou. Lymfatický systém se stará o odstraňování odpadů látkové výměny a při špatné funkci se odpady hromadí v tukových buňkách. Krevní oběh zajišťuje transport tuků z těchto buněk do buněk svalových, které ho dokáží spalovat. Nedostatečná funkce lymfatického systému a nedostatečné prokrvení podkoží tedy způsobuje nadměrné hromadění tuků v těle.


Co se děje uvnitř během tréninku?

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo nárčnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkůží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry (viz. tabulka "Zóny srdeční aktivity").


Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Aerobní pásmo - cvičení, při kterém se tepová frekvence klientky pohybuje okolo 65 % maximální tepové frekvence (MTF). MTF se určí pomocí vzorce MTF = 220 - věk.


KONTRAINDIKACE

Primární:


 • Povrchový nebo hluboký zánět žil kdykoliv v anamnéze.
 • Nádorové onemocnění kdykoliv v anamnéze.
 • Trombóza kdykoliv v anamnéze.
 • Srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoliv v anamnéze.
 • Lymfedém dolních končetin
 • Jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční
 • Cukrovka
 • Hemoroidy

Sekundární:


 • Vysoký krevní tlak - dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky, je možno)
 • Chronická žilní insufience (nedostatečnost)
 • I. Stupeň - Venektázie (roztržená žíla, metličky) - DOPORUČUJE SE
 • II. Stupeň - Varixy - NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu - nutná konzultace s lékařem
 • III. Stupeň - Hyperpigmentace, exematická dermatitida, ZAKÁZÁNO
 • IV. Stupeň - Bércové vředy - ZAKÁZÁNO

Více info na webových stránkách www.vacushape.cz a www.wellnessprofi.czNovinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

MASK PLUS - gel na akné

Novinka na prevenci a léčbu akné. Gel proti akné MASK PLUS dokáže zklidnit aknózní pleť již za 3 dny.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk