AKCE - Odstranění pigmentových skvrn laserem

Využijte poslední šanci na žádaný laserový zákrok, než přijde léto.


Redukce až úplné odstranění pigmentových skvrn na rukou pomocí frakčního laseru je oblíbené, rychlé a efektivní ošetření.


Nabídka platí pro studio v Táboře i v Českých Budějovicích.


Hřbety rukou

Běžná cena

AKČNÍ cena

1 ošetření

2700,- Kč

1490,- Kč


Jak se pigmentové skvrny odstraňují?

K odstranění těchto skvrn se používá frakční laser, který zasahuje pouze povrchovou a střední vrstvu kůže. Tam pak dochází kromě jiného k obnově tvorby kolagenu, přičemž hluboké vrstvy kůže zůstávají neporušené. Tím se zahájí regenerační přirozený proces hojení se zrychlenou tvorbou nové, zdravé tkáně.

Při tomto přirozeném hojení nahrazuje nová zdravá tkáň zasaženou tkáň v daných oblastech, takže pokožka je zdravější, a hlavně mladší, bez pigmentových skvrn a zabarvení.


Objednávat se můžete přes centrální recepci na tel. 774 804 015.


Více informací o odstranění pigmentových skvrn získáte na telefonním čísle naší poradny 777 137 585 a na našem WEBU.Novinky

DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

Ceník

Ceník ošetření a cvičení a laserové epilace masáží v Táboře a Českých Budějovicích. Ceník laserové epilace České Budějovice. Ceník laserové epilace Tábor.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk