Green VAC - spojenec v boji proti celulitidě
Green VAC - spojenec v boji proti celulitidě

Odstranění celulitidy - Green VAC

Celulitida je způsobena hypertrofií tukových kožních buněk, žilní a lymfatickou nedostatečností, která vede k zadržování vody v pojivové tkáni. Vazivová tkáň, která je v okolí tukových buněk, nepovolí a díky tomu vzniká vzhled pomerančové kůže. Příčinou je ženský hormon estrogen, nedostatek pohybu, stres, antikoncepce, těhotenství, genetické dispozice, klimakterium, špatné stravovací návyky aj.


Ideální partie k ošetření metodou RDT přístrojem Green VAC jsou:


  • hýždě, nohy
  • břicho,
  • boky.

Jak Green VAC funguje?

Neinvazivní přístroj Green VAC je vytvořen, aby cíleně pomáhal odstraňovat celulitidu a podkožní tuk. Aplikátory mají ve svém středu rotující kuličku, která spolu s podtlakem utváří kruhové kožní řasy. V nich dojde k masáži a k působení na elastická a fibrinová vlákna v podkoží. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla. Současně dochází k prokrvení pokožky, zlepšení jejímu zásobování kyslíkem, navrací se její elasticita a zpevňuje se podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla. Pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.


S přístrojem Green Vac lze dosáhnout těchto pozitivních účinků:

  • odbourání podkožního tuku
  • odstranění celulitidy
  • snížení objemu v problémových partiích, hubnutí
  • zpevnění ,regeneraci a vyhlazení ochablé pokožky
  • zlepšení průtoku krve a lymfatické tekutiny
  • lepší prokrvení tkání
  • zpevnění ochablého bříška, stehen a hýždí

Zákrok je bezpečný, efektivní a s dlouhodobými výsledky.


Jak procedura samotná probíhá?

Ošetření začíná vždy jemnou masáží lymfatických uzlin, abychom aktivovali lymfatický systém a umožnili tak tělu lépe odbourávat tuk a toxiny, které se během procedury uvolní. Procedura samotná je velmi příjemná, cítíte jemný tlak. Může se objevit lehké začervenání, které je pouze důsledkem lepšího prokrvené ošetřované partie. Po ošetření celé partie (např. celá stehna a zadeček) vás čeká ještě 30 minut přístrojové lymfatické masáže, která vám pomůže lépe odbourat tuk a toxiny, které jsme díky ošetření vyplavili do lymfatického systému. Zda při proceduře budete sledovat film, číst si nebo relaxovat, to už záleží zcela na vás.


30-minutovou přístrojovou lymfodrenáží zdarma!


Jak často se musí procedura opakovat?

Doporučujeme absolvovat kúru 6-8 ošetření, a to nejlépe 2 ošetření týdně v počátku, abychom aktivovali ve vašem těle proces odbourávání tukových buněk. Celkový počet ošetření je individuální, záleží na stavu vaší celulitidy i na rychlosti regenerace buněk. Po absolvování základní kúry pak doporučujeme udržovací ošetření 1x měsíčně.


Ještě něco o celulitidě

Celulitida, někdy také nazývaná pomerančová kůže (díky svému vzhledu), vzniká nezávisle na věku nebo váze. Jedná se o vystouplé tukové buňky na partiích, jako jsou nohy, zadeček, břicho a ruce. Jedná se o důsledek změněného vylučování a vstřebávání hormonů. Pohlavní hormony způsobují změnu podkožního vaziva, které tvoří kapsičky, do kterých se tukové buňky shromažďují. Ty se pak plní toxickými látkami, které by měly být odváděny lymfatickými cévami, a vzniká tak hrbolatá a nehezká kůže s dolíčky. Ohroženy jsou tak ženy všech věkových skupin, především v období puberty, těhotenství, menopauzy nebo při užívání hormonální antikoncepce. Je dokonce prokázáno, že celulitida je i dědičnou záležitostí, záleží však na mnoha faktorech, zda se projeví. Tzv. pomerančová kůže není zdraví nebezpečná, jedná se spíše o estetický problém.


Jaká je prevence vzniku celulitidy?

Co se týče prevence, můžete pro sebe udělat celkem hodně, nikdy však není zaručeno, že se celulitida neprojeví. Obecná doporučení se týkají především správného pitného režimu, pravidelné pohybové aktivity, vyloučení tučných potravin z jídelníčku a omezení konzumace alkoholu a cigaret.


Důležité je však vědět, že celulitida má různá stadia svého vývoje a čím dříve ji podchytíme, tím lépe se s ní dokážeme vypořádat, ať již cílenými masážemi, lymfodrenáží nebo právě ošetřením přístrojem Green VAC!Novinky

Na podzim je ideální čas na laserovou epilaci
2023-10-25

Oblíbená akce je zpět!

První ošetření se slevou 30% na laserovou epilace výkonným alexandritovým laserem Candela Gentlase (platí i pro akční ceny).


Přijďte se přesvědčit, že naše trvalá epilace funguje a nebolí!


Jakékoliv dotazy k ošetření směřujte na naši poradnu tel. 777 137 585.

Objednávky přijímáme na tel. 774 804 015 (Tábor) a tel. 601 121 060 (České Budějovice).


NOVĚ NA INSTAGRAMU A FB
2023-10-25

Na sociálních sítích si nově můžete prohlédnout i ukázky našich ošetření a výsledky naší práce.


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


VyhledáváníNáhodná stránka

WONDER Body

Prestižní evropská technologie WONDER, kterou můžete exkluzivně poprvé vyzkoušet v jižních Čechách právě u nás, a to v Táboře i v Českých Budějovicích.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk