Mapa webu

  .. no results PageDBsitemap ..

Stránky bez zařazeníRevitrane Skin Booster

Nejnovějším materiálem v naší nabídce je Revitrane HA20 skinbooster, který pomocí zasíťované kyselině hyaluronové stimuluje hlouběji partie pokožky a vyplnuje vrásky.


Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace povadlé, unavené, suché pleti bez objemu. Řeší také jemné a střední vrásky. Na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací, kouřením nebo věkem.


Co můžeme očekávat?

 • Skinbooster pleť hydratuje, omlazuje a vyplňuje zevnitř (kosmetické produkty pečují o pleť z velké části jen povrchově)
 • Viditelný výsledek aplikace přetrvává 8 až 12 měsíců (závisí to od toho, zdali kouříte, pohybujete se v horkém prostředí nebo se Vám jiným způsobem zrychluje metabolismus)

Co můžeme Skinboostrem docílit?

Skinbooster je ideální metodou pro pleť, která ztrácí svou pružnost a objem. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná nebo poškozená stresem, sluncem nebo nemocí.


Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-aging technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami nebo ztratil pružnost (oční okolí, okolí úst, tváře, dekolt, krk, hřbety rukou), dochází k viditelnému omlazení.


V čem spočívá ošetření?

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v buď hloubkové nebo téměř povrchové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček nebo kanyly. Způsob aplikace je zvolen podle toho, jaký má být docílen výsledek (hloubková hydratace nebo povrchové získání objemu a pružnosti). Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat. Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

Výhodou této metody je také skutečnost, že dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách


Ošetření metodou Skinbooster je možné provést nejen v oblasti obličeje, ale také dekoltu, krku a rukou.


Tyto výplňové materiály smí používat pouze proškolení lékaři.Novinky

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
2019-11-18

Xtreme Lashes

Rozšířili jsme nabídku našich služeb v Českých Budějovicích o prodlužování řas.


Nyní za zaváděcí ceny:

Nová aplikace 850 Kč


Objednávky na tel.:

601 121 060

VÍCE INFORMACÍ


DÁREK I ZÁŽITEK V JEDNOM
2019-11-18

Vidět spokojenou ženu několik měsíců je k nezaplacení.


Dárkový poukaz Vám vytvoříme na jakékoliv ošetření z naší nabídky, nebo na konkrétní částku, kterou lze postupně čerpat na naše služby. V případě osobního vyzvednutí Vám poukaz i zdarma dárkově zabalíme. Platnost poukazu je jeden rok.


Více informací na tel.:

777 137 585


NASTARTUJTE SVOJI IMUNITU!
2019-11-18

INFUZNÍ TERAPIE VITÁMINU C:

 • přispívá k výraznému posílení imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, má protinádorový účinek
 • podporuje detoxikační reakce v játrech
 • klinicky prokázané pozitivní účinky při léčbě autoimunitních onemocnění
 • pomáhá při léčbě infekcí, snižuje míru únavy a vyčerpání
 • usnadňuje vstřebávání železa, metabolismus tuků
 • podporuje tvorbu kolagenu
 • normalizuje funkci krevních cév, obnovu chrupavek, kůže, zamezuje krvácivosti dásní
 • významně posiluje činnost nervové soustavy
 • rychlá, jednoduchá a nenáročná aplikace do 45minut (nitrožilní podání)

Nyní za zvýhodněnou cenu 1190 Kč


Objednávky a bližší informace na tel.:

777 137 585

VÍCE INFORMACÍ


Přístrojová lymfatická masáž opět v akci!
2019-06-04

Oblíbená přístrojová lymfatická masáž dolních končetin a bříška tlakovou vlnou je tu pro Vás opět za skvělou akční cenu 150Kč/60minut.

Více informací naleznete ZDE.


DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNáhodná stránka

Neinvazivní liposukce - Kryolipolýza

Neinvazivní metoda tukové liposukce pomocí zmražení tukových buněk přístrojem LipoCryo. Kryolipolýza ve studiu Estetika Tábor a České Budějovice.

více  
NewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk