Prodlužování řas

Extreme lashes, bezpečné prodlužování řas bez alergií

Xtreme lashes - světová špička v prodlužování řas metodou řasa na řasu s důrazem na dokonalý přirozený vzhled. Používáme pouze bezpečná, hypoalergenní lepidla.

Při aplikaci řas, je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a profesionální přístup. Pro bezpečné a pohodlné nošení řas po dobu až 4 týdnů! Řasy xtreme Lashes vám zaručují přirozený vzhled, byly vyvinuty tak, aby co nejvíce odpovídaly řasám přírodním.


Prodlužování řas Xtreme Lashes® nabízí oproti umělým řasám v proužcích nebo trsech komfort při nošení a zcela přirozený vzhled.


Lepidlo FlexFusion™ nezpůsobuje alergie

Revoluční adhezivum od Xtreme Lashes je vyráběno v USA FDA - registrovaným výrobcem zdravotnických prostředků. Do této kategorie patří výroba adheziv (lepidel) pro zdravotnictví. FlexFusion™ bylo vyvinuto podle nejvyšších standardů bezpečnosti, kvality a výkonu, týmem vědců, lékařů a odborníků lash stylistů pod vedením předsedkyně a zakladatelky, Jo Mousselli. Tyto vlastnosti adheziva spojují bezpečnost, dlouhou životnost, flexibilitu, ideální viskozitu a rychlost schnutí, nezatížení přírodní řasy a neviditelné spoje. Výborně se hodí pro objemovou techniku tzv. volume lashes a pro prodlužování spodních řas, které je s ostatními lepidly velmi nebezpečné, vzhledem k intenzívnímu dráždění oka a iritace odparem lepidel pře oční sliznici.

  • Vyrobeno podle ISO 13485:2003
  • Ideální pro všechny úrovně Lash Stylistů a všechny typy klientů
  • NEOBSAHUJE uhlovou čerň
  • NEOBSAHUJE rozpouštědla
  • NEOBSAHUJE latex
  • Má velmi nízký odpar a je téměř bez zápachu
  • NEOBSAHUJE ETHYL AKRYLÁT

Cena prodloužení řas viz. CENÍK PRODLOUŽENÍ ŘASNovinky

Hloubkové čištění pleti
2019-07-09

Během léta u nás můžete využít akci na hloubkové čištění pleti enzymatickým peelingem a ultrazvukovou špachtlí za krásných 590 Kč. V ceně ošetření je i kosmetická masáž, aplikace séra, masky, závěrečného krému s UV filtrem a úprava obočí.
Objednávat se můžete přes naší recepci na tel. 774 804 015.

Vaše Estetika


Přístrojová lymfatická masáž opět v akci!
2019-06-04

Oblíbená přístrojová lymfatická masáž dolních končetin a bříška tlakovou vlnou je tu pro Vás opět za skvělou akční cenu 150Kč/60minut.

Více informací naleznete ZDE.


DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNewsletterVYPLŇTE!

VYPLŇTE!

VYPLŇTE!


newsletter


« zpět | nahoru | tisk